godło Polski
logo MEN
logo BIP
logo 50 lat

W dniu 10.12.2019 r. odbyły się Zawody Strzeleckie o Wielką Bombkę Wigilijną - Puchar Dyrektora LO IV z okazji Święta Szkoły.

Zawody były drugą rundą Międzyszkolnej Ligi Strzeleckiej Szkól Ponadgimnazjalnych i Ponadpodstawowych Dolnego Śląska z przyrządów zamkniętych (przeziernik).

Szkołę naszą reprezentowała drużyna w składzie:

1. Kinga Dziworska kl. 3a
  2. Karolina Mielcarek kl. 2b1
  3. Karina Świrska kl. 2i
  4. Weronika Wójcik kl. 2h
  5. Michał Pędzisz kl. 1h

Zawody jak zwykle toczyły się w zaciętej, ale sportowej rywalizacji. Poziom zawodów był wyjątkowo wysoki. Tym razem drużyna nasza okazała się bezkonkurencyjna i zdeklasowała pozostałe zespoły, odnosząc ogromne sukcesy.

W klasyfikacji indywidualnej dziewcząt:

Karolina Mielcarek zajęła I miejsce i została wyróżniona złotym medalem oraz dyplomem,

Karina Świrska zajęła II miejsce i została wyróżniona srebrnym medalem oraz dyplomem,

Kinga Dziworska zajęła IV miejsce i została wyróżniona dyplomem.

W klasyfikacji indywidualnej chłopców:

Michał Pędzisz zajął IV miejsce i został wyróżniony dyplomem.

W klasyfikacji drużynowej reprezentacja nasza zajęła zasłużone I miejsce i została wyróżniona wielkim pucharem, złotymi medalami oraz dyplomem.

Serdecznie dziękuję całej drużynie za zaangażowanie, oraz życzę dalszych sukcesów w sportowej rywalizacji strzeleckiej.