godło Polski
logo MEN
logo BIP
logo 50 lat

W dniu 13.11.2019 r. odbyły się Międzyszkolne Zawody Strzeleckie o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych z okazji 101 Rocznicy Odzyskania Przez Polskę Niepodległości.

Zawody były pierwszą rundą Międzyszkolnej Ligi Strzeleckiej Szkół Ponadgimnazjalnych i Ponadpodstawowych Dolnego Śląska w konkurencji „przeziernik”.

Szkołę naszą reprezentowali następujący uczniowie:

1. Kinga Dziworska kl. 3a
  2. Karolina Mielcarek kl. 2b1
  3. Karina Świrska kl. 2i
  4. Weronika Wójcik kl. 2h
  5. Michał Pędzisz kl. 1hp

Zawody odbywały się na bardzo wysokim poziomie sportowym i strzeleckim.

Rywalizacja była niespotykanie zacięta i wyrównana. O miejsca, poszczególne drużyny walczyły do ostatniego strzału w zawodach. Uczniowie-strzelcy z naszej szkoły walczyli bardzo dzielnie i odnieśli spektakularne sukcesy.

W klasyfikacji indywidualnej:

• Karolina Mielcarek zajęła I miejsce i została wyróżniona złotym medalem oraz dyplomem.
  • Weronika Wójcik zajęła II miejsce I została wyróżniona srebrnym medalem oraz dyplomem.
  • Karina Świrska zajęła III miejsce i została wyróżniona brązowym medalem oraz dyplomem.
  • Kinga Dziworska zajęła V miejsce i została wyróżniona dyplomem.
  • Michał Pędzisz zajął VI miejsce i został wyróżniony dyplomem.

W klasyfikacji drużynowej reprezentacja naszej szkoły zajęła I miejsce, szkoła została wyróżniona wielkim pucharem oraz dyplomem, a uczniowie złotymi medalami.

Uczestnikom zawodów serdecznie dziękuję za zaangażowanie i wolę walki. Gratuluję odniesionych sukcesów drużynowo oraz indywidualnie.

Zapraszam do dalszych wytrwałych treningów.

Informuję, że następne zawody strzeleckie w ramach Międzyszkolnej Ligi Strzeleckiej, odbędą się 10 grudnia 2019 roku. Będą to zawody o Puchar Dyrektora LO IV (przeziernik).