godło Polski
logo MEN
logo BIP
logo 50 lat

W dniu 04.11.2019 roku odbyły się „Międzyszkolne Zawody Strzeleckie o Puchar Dyrektora Technikum nr 15 z okazji Święta Szkoły”.

awody były I rundą Międzyszkolnej Ligi Strzeleckiej Szkół Ponadgimnazjalnych i Ponadpodstawowych Dolnego Śląska z przyrządów otwartych (muszka-szczerbinka).

Startujący uczniowie ze wszystkich szkół wykazali się wielkim zaangażowaniem oraz świetnym przygotowaniem strzeleckim. Zawody stały na bardzo wysokim poziomie, rywalizacja była sportowa ale bardzo zacięta.

Szkołę naszą reprezentowali uczniowie:

1. Kinga Dziworska kl. 3a
  2. Karolina Mielcarek kl. 2b1
  3. Karina Świrska kl. 2i
  4. Weronika Wójcik kl. 2h
  5. Michał Pędzisz kl. 1hp

Podczas rywalizacji uczniowie naszej szkoły wykazali się dużymi umiejętnościami strzeleckimi oraz zgraniem w drużynie. Dzięki umiejętnością i strategii osiągnęli spore sukcesy zarówno indywidualnie jak i drużynowo.

W klasyfikacji dziewcząt :

Karina Świrska zajęła II miejsce i została wyróżniona srebrnym medalem oraz dyplomem.

Kinga Dziworska zajęła III miejsce i została wyróżniona brązowym medalem oraz dyplomem.

Karolina Mielcarek zajęła IV miejsce i została wyróżniona dyplomem.

W klasyfikacji drużynowej reprezentacja naszej szkoły zajęła bardzo wysokie II miejsce i została wyróżniona pucharem, srebrnymi medalami oraz dyplomem.