[ O SZKOLE ]

logo LOVII

[ O SZKOLE ]

godło Polski
logo MEN
logo BIP
logo 50 lat

W dniu 29.10. 2014 roku w ramach projektu „Żołnierska Pamięć 2014” uczniowie naszej szkoły pod opieką nauczyciela EDB mgr inż. Jacka Szczepanika udali się na Cmentarz Żołnierzy Radzieckich na Skowroniej Górze, gdzie wraz z uczniami innych szkół wzięli udział w porządkowaniu cmentarza. Po zakończeniu sprzątania reprezentacje szkół złożyły kwiaty i zapaliły znicze przy pomniku żołnierzy radzieckich poległych w walkach podczas II wojny światowej o wyzwolenie Wrocławia.

W akcji wzięli udział uczniowie naszej szkoły: Jakub Jabłonowski, Aleksandra Juzyszyn,  Marta Betiuk, Julia Nosko,  Oliwia Kędzierewicz i Patryk Sozański z  klasy 1B, Agnieszka Dmochowska z klasy 1C, Aleksandra Dołęgowska, Anna Bohm, Paulina Ways z klasy 1F, Aleksandra Śmietańska,  Iga Poprawa, Anna Dziedzic, Barbara Jankowska i Sylwia Panek z klasy 1I oraz Aleksandra Juszczak i Magdalena Wiktorowska z klasy 1J.

Do góry