Nasi piłkarze ręczni po bardzo trudnym turnieju, w którym rozegrali 9 meczów stanęli na podium zdobywając III miejsce!

Wielkie brawa dla chłopców i podziękowania za grę w reprezentacji dla trzecioklasistów, którzy rozegrali w niej ostatnie spotkanie!

Drużyna wystąpiła w składzie: Mateusz Banik 3B, Paweł Klimczuk 3C, Igor Rak 3F, Mikołaj Połomka 3F, Jakub Stawiski 3G, Michał Kochler 3G, Rosiński Michał 2F, Vincent Jakuszkin 2E, Wojciech Szynalski 1H, Filip Leszczyński 1C,  Szymon Szlachta 1C, Rafał Forgacz 1F, Jacek Kowalski 2I, Jakub Hamkało 1H.

Mateuszowi Banikowi - najlepszemu strzelcowi reprezentacji, który podczas meczu ćwierćfinałowego doznał poważnej kontuzji kolana życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Pilkarze reczni LOVII