godło Polski
logo MEN
logo BIP
logo 50 lat

Dnia 12.03.2019 r. odbyły się Międzyszkolne Zawody Strzeleckie Szkół Ponadgimnazjalnych Dolnego Śląska.

Zawody zorganizowane zostały z okazji Święta Technikum Nr 1 im. T. Kościuszki w Wołowie i były III rundą międzyszkolnej ligi strzeleckiej (muszka-szczerbinka).

W zawodach wzięli udział następujący uczniowie:

1. Aleksandra Kozakiewicz kl.3a
  2. Maja Rutkowska kl. 3i
  3. Kinga Dziworska kl. 2a
  4. Karolina Mielcarek kl. 1b1
  5. Karina Świrska kl. 1i

Zawody uświetniła swoją obecnością Pani Dyrektor Szkoły.

Pani Dyrektor podziękowała wszystkim uczestnikom zawodów, złożyła gratulacje zwycięzcom. Udekorowała medalami najlepszych strzelców oraz pucharami najlepsze drużyny.

Reprezentacja naszej szkoły podczas zawodów osiągnęła ponownie bardzo wysokie wyniki i zanotowała wielki sukces.

W klasyfikacji indywidualnej dziewcząt uczennice:

• Kinga Dziworska zajęła I miejsce i została wyróżniona pucharem, złotym medalem oraz dyplomem.
  • Aleksandra Kozakiewicz zajęła II miejsce i została wyróżniona srebrnym medalem oraz dyplomem.
  • Karolina Mielcarek zajęła III miejsce i została wyróżniona brązowym medalem oraz dyplomem.

W klasyfikacji drużynowej reprezentacja nasza okazała się najlepsza i zajęła I miejsce.

Uczniowie zostali wyróżnieni złotymi medalami, a szkoła wielkim pucharem oraz dyplomem.

Ponownie dziękuję naszym uczennicom za zaangażowanie, wytrwałe treningi i życzę dalszych sukcesów w nadchodzących zawodach.