W piątek, 18 stycznia 2019 r. odbył się doroczny Koncert Kolęd i Pieśni Bożonarodzeniowych śpiewanych w różnych językach.

Wystąpili soliści, zespoły, a nawet całe klasy. Było i wzruszająco, i radośnie. Serdecznie dziękuję wszystkim Wykonawcom i Nauczycielom przygotowującym uczniów do występów. Szczególne podziękowania kieruję do pani Iwony Foczpaniak - organizatorki koncertu, do pani Marty Drewniowskiej - wychowawczyni klasy IH i jej wychowanków (m.in. wspaniałej pary konferansjerów), którzy przygotowali i poprowadzili wydarzenie oraz do obsługi technicznej koncertu pod kierownictwem pana Macieja Fludera.

Z radością kontynuujemy piękną inicjatywę, zapoczątkowaną przed siedmioma laty przez o. Andrzeja Kulczyckiego, przebywającego obecnie na misjach w dalekim Uzbekistanie. To piękne wspólnotowe przedsięwzięcie będziemy kontynuować!

Leszek Duszyński
                                                                                                                                                                                                     dyrektor Szkoły