6 grudnia w naszej szkole uczniowie klasy 2B1 zorganizowali kiermasz, na którym sprzedawane były ciasta oraz cieszące się szczególnym zainteresowaniem tosty.

Za zebrane pieniądze zakupione zostaną świąteczne prezenty dla podopiecznych Wrocławskiego Centrum Opieki i Wychowania - Domu Dziecka znajdującego się przy ul. Borowskiej.

Akcja nie udałaby się bez ogromnego zaangażowania klasy oraz wychowawczyni, pani profesor Beaty Tadli-Matkowskiej.

Atmosferę na stanowiskach podtrzymywały świąteczne piosenki oraz obowiązkowa choinka, ulokowana przy stanowisku z tostami na pierwszym piętrze.

Łącznie udało nam się zebrać 1045,83 zł i 6 euro. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w akcję za wsparcie tak wspaniałej inicjatywy!

Aleksandra Krakowiak, klasa 2B1