Kolejna edycja Bruno Schulz. Festiwal za nami.

Tym razem w ramach Lekcji Pod Klepsydrą gościliśmy Urszulę Glensk mówiącą o reportażu jako literaturze pomiędzy słowem a faktem  i Adama Poprawę przedstawiającego literaturę jako zabawę m. in. na podstawie twórczości Stanisława Barańczaka. Kolejnego dnia Michał Nogaś opowiadał o sztuce prowadzenia rozmów, o wywiadach i spotkaniach ze znajomymi, Stanisław Rosiek zaś koncentrował się na twórczości Schulza, zwłaszcza  na motywie psa.

Dziękuję wszystkim uczniom i nauczycielom za obecność, uwagę i udział w rzeczywistości z dala od komórek.

Przypominam też o Zakazanych Lekturach i kolejnym wydarzeniu jakim w maju będzie Międzynarodowy Festiwal Kryminału.

Zapraszam serdecznie.