Szanowni Państwo!

Drodzy Nauczyciele, Pracownicy, Uczniowie i Przyjaciele Szkoły!

Niezmiernie cieszę się, że  dziś właśnie otwieramy dla Was nową stronę internetową Liceum Ogólnokształcącego nr VII we Wrocławiu.

Strona ta spełnia wszelkie standardy merytoryczne i estetyczne, które służyć mają wszystkim jej użytkownikom, umożliwiając wygodne surfowanie w poszukiwaniu pożądanych informacji. Uczniowie, rodzice, kandydaci do szkoły, nauczyciele i osoby zainteresowane – słowem: wszyscy, którzy zechcą poznać codzienność LO nr VII, ale też zanurzyć się w historii szkoły, poczuć jej klimat i mieć z tego satysfakcję, znajdą to, czego będą szukać. A szukanie nie powinno sprawiać trudności, gdyż zadbaliśmy o przejrzystość strony i wyrazistą segmentację informacji. Dodatkowym atutem jest też możliwość „wędrowania” po szkolnej przestrzeni za pomocą nowoczesnych urządzeń, takich jak smartfon czy tablet. Żeby tak  zupełnie nie żegnać się ze starą i „wysłużoną” stroną „siódemki”, ta nowa umożliwi przeniesienie się na terytorium swojej zacnej poprzedniczki, która jednak utraci aktywność.

Wszystkim Szanownym Użytkownikom życzę wiele satysfakcji z poznawania Szkoły poprzez jej nowoczesną stronę internetową.

Leszek Duszyński