Z radością informuję, że 18 czerwca br. w Centrum Kongresowym Politechniki Wrocławskiej odbyło się uroczyste wręczenie nagród i dyplomów olimpijczykom oraz wybitnym sportowcom ze szkół Dolnego śląska a także ich opiekunom, nauczycielom i dyrektorom.

Nasze Liceum reprezentowali uczniowie oraz nauczyciele: Aleksandra Tanaka (II A) - laureatka Olimpiady Języka Angielskiego wraz z panią Anną Piętą, Emma Mrochen (III B) - laureatka (po raz drugi) Olimpiady Języka Niemieckiego, która przybyła z panią Sylwią Korus, Paweł Dziewisz (III G) - mistrz świata juniorów w Taekwon - Do wraz z wychowawczynią klasy - p. Marzeną Stróżyńską oraz przedstawiciele grupy szachistów (Agnieszka Dmochowska, Franciszek Sernecki, Michał Hołownia, Michał Wróbel, Konrad Sierpowicz), którzy zajęli 1. miejsce w Polsce w Ogólnopolskich Mistrzostwach Szkół w Szachach. Opiekunką grupy była pani Małgorzata Michalkiewicz - Woźniak.

Wszyscy otrzymali dyplomy z gratulacjami i podziękowania od pana Romana Kowalczyka - Dolnośląskiego Kuratora Oświaty. Kwiaty nauczycielom i dyrektorom wręczali uczniowie klasy I E: Aleksandra Śliwińska i Marcin Kaczyński. Nagrodzonym i ich Opiekunom serdecznie gratuluję sukcesu i życzę udanych wakacji!

Leszek Duszyński - dyrektor Szkoły

Więcej informacji oraz fotorelacja z uroczystości - tutaj.