W dniu 14 czerwca bieżącego roku w Zakładzie Narodowym im. Ossolińskich odbyło się uroczyste podsumowanie konkursów o tematyce kresowej.

Konkursy te wchodzącą w skład międzyszkolnego projektu dla szkół ponadgimnazjalnych pod nazwą „Magnum Praemium Wratislaviae”.

Miło nam poinformować o sukcesach naszych uczniów.

W XXIII Powiatowym Konkursie Wiedzy o Lwowie i Kresach Południowo – Wschodnich Aleksander Krasowski – kl. I b 1 zajął I miejsce, a Miłosz Madziar kl. III a V miejsce.

W XXIV Powiatowym Rajdzie Śladami Pamięci Lwowa i Kresów Południowo Wschodnich Dominik Zięcina kl. 2 b zajął I miejsce, Urszula Kurysz kl. III b – II miejsce, Julia Woźniak kl. 1 b 2 – III miejsce, natomiast uczennice: Julia Drewniowska kl. 1 b1 i Aleksandra Szczębara kl. III c – zdobyły wyróżnienia.

Gratulujemy!