godło Polski
logo MEN
logo BIP
logo 50 lat

Dnia 18.04.2018r. odbyły się Międzyszkolne  Zawody Strzeleckie Szkół Ponadgimnazjalnych Dolnego Śląska z karabinu pneumatycznego o „Puchar KŻR”.

Zawody były IV, a zarazem ostatnią rundą Międzyszkolnej Ligi Strzeleckiej Szkół Ponadgimnazjalnych Dolnego Śląska z przyrządów zamkniętych (przeziernik).

Szkołę naszą reprezentowała drużyna w składzie:

1. Dagmara GIEBEL kl. 3c
  2. Natalia MAZUR kl. 3h
  3. Paweł NIEDZIÓŁKA kl. 3h
  4. Piotr NIEDZIÓŁKA kl.3h
  5. Aleksandra KOZAKIEWICZ kl. 2a

W tym roku szkolnym, stało się tradycją, że zawody układają się po myśli naszej drużyny i są dla nas  bardzo  udane. Zawody odbyły się na najwyższym poziomie strzeleckim i sportowym. Rywalizacja była  zacięta i niebywale wyrównana. Kolejność miejsc drużyn i poszczególnych zawodników decydowała się do ostatniego strzału.

Reprezentacja naszej szkoły osiągnęła ponownie wielki sukces, uzyskując bardzo wysokie wyniki.

W klasyfikacji indywidualnej dziewcząt, uczennica Aleksandra Kozakiewicz zajęła  III miejsce i została wyróżniona brązowym  medalem oraz dyplomem,  uczennica Dagmara Giebel zajęła IV miejsce i została wyróżniona dyplomem.

W klasyfikacji indywidualnej chłopców uczeń Piotr Niedziółka zajął II miejsce i został wyróżniony srebrnym  medalem oraz dyplomem. Uczeń Paweł Niedziółka zajął III miejsce i został wyróżniony brązowym medalem oraz dyplomem.

W klasyfikacji drużynowej, reprezentacja naszej szkoły po zaciętej rywalizacji zajęła I miejsce i została wyróżniona wielkim pucharem oraz dyplomem, a uczniowie zostali wyróżnieni złotymi medalami.

Zaangażowanie młodzieży, systematyczne treningi i wytrwała praca, pozwoliły nam osiągać sukcesy we wszystkich zawodach w roku szkolnym 2017/2018. Przyniosło to, niebywałą satysfakcję z ostatecznego zwycięstwa w Międzyszkolnej Lidze Strzeleckiej Szkół Ponadgimnazjalnych   Dolnego Śląska z przyrządów zamkniętych (przeziernik). Podsumowanie całej ligi strzeleckiej oraz wręczenie trofeów i nagród odbędzie się dn. 04.06.2018 r. podczas zawodów strzeleckich z broni palnej.