godło Polski
logo MEN
logo BIP
logo 50 lat

Dnia 11.04.2018r. odbyły się Międzyszkolne Zawody Strzeleckie Szkół Ponadgimnazjalnych Dolnego Śląska z karabinu pneumatycznego o „Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Logistycznych we Wrocławiu z okazji Święta Szkoły”.

Zawody były V, a zarazem ostatnią rundą Międzyszkolnej Ligi Strzeleckiej Szkół Ponadgimnazjalnych Dolnego Śląska z przyrządów otwartych (muszka-szczerbinka).
Szkołę naszą reprezentowała drużyna w składzie:

1. Dagmara GIEBEL kl. 3c,
  2. Natalia MAZUR kl. 3h,
  3. Paweł NIEDZIÓŁKA kl. 3h,
  4. Piotr NIEDZIÓŁKA kl.3h,
  5. Aleksandra KOZAKIEWICZ kl. 2a.

Zawody ponownie ułożyły się po myśli naszej drużyny i były bardzo udane. Odbyły się na najwyższym poziomie strzeleckim i sportowym. Rywalizacja była zacięta i niebywale wyrównana. Kolejność miejsc drużyn i poszczególnych zawodników decydowała się do ostatniego strzału.

Reprezentacja naszej szkoły osiągnęła wielki sukces, uzyskując bardzo wysokie wyniki.

W klasyfikacji indywidualnej dziewcząt, uczennica Dagmara Giebel zajęła II miejsce i została wyróżniona srebrnym medalem, uczennica Natalia Mazur zajęła III miejsce i została wyróżniona brązowym medalem.

W klasyfikacji indywidualnej chłopców uczeń Piotr Niedziółka zajął III miejsce i został wyróżniony brązowym medalem.

W klasyfikacji drużynowej, reprezentacja naszej szkoły po zaciętej rywalizacji zajęła I miejsce i została wyróżniona wielkim pucharem, a uczniowie zostali wyróżnieni złotymi medalami.

Zaangażowanie młodzieży, systematyczne treningi i wytrwała praca, pozwoliły nam osiągać sukcesy w większości zawodów w roku szkolnym 2017/2018. Przyniosło to, niebywałą satysfakcję z ostatecznego zwycięstwa w Międzyszkolnej Lidze Strzeleckiej Szkół Ponadgimnazjalnych Dolnego Śląska z przyrządów otwartych (muszka-szczerbinka). Podsumowanie całej ligi strzeleckiej oraz wręczenie trofeów, odbędzie się dn. 04.06.2018 r. podczas zawodów strzeleckich z broni palnej.