W dniu 5 lutego na stokach Stacji Narciarskiej w Lądku Zdroju rozpoczęły się Mistrzostwa Dolnego Śląska w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie.

Jako pierwsi wystąpili snowboardziści ze szkół ponadgimnazjalnych. W tym również reprezentacja naszej szkoły!!!

W rywalizacji drużynowej nasze reprezentacje zajęły kolejno II i III miejsce w województwie!!! Srebrnymi medalistami zostali: Jędrzej Królikowski, Kajetan Tomalik i Janek Szeląg a brąz w drużynie zdobyły: Ania Tracz, Ela Migas i Kalina Paśko.

Warto jeszcze wspomnieć o sukcesach indywidualnych – tutaj na szczególne gratulacje zasługują: Jędrek Królikowski (II miejsce), Kajtek Tomalik (III miejsce) i Ania Tracz (IV miejsce).

Po raz kolejny udowodniliśmy, że jesteśmy szkołą w której sporty zimowe mają się naprawdę bardzo mocno. Oby tak dalej !!!

Wszystkim reprezentantom dziękujemy za rywalizację w duchu FairPlay a kibicom za trzymanie mocno kciuków. Sukces o tyle istotny, że bez wsparcia finansowego Rady Rodziców LO VII i przychylności Dyrekcji naszej szkoły nie było by to możliwe :-) Dziękujemy !!!

Red. P. Kłapkowski