Niebywale udany start 7-ki na lodowisku przy ul.Spiskiej we Wrocławiu. Startując w zawodach Łyżwiarstwa Szybkiego reprezentacje dziewcząt i chłopców naszej szkoły zdobyły III miejsca we Wrocławiu w kategorii szkół ponadgimnazjalnych.

Dodatkowo dziewczęta swój niesamowity występ okrasiły jeszcze zdobyciem brązowego medalu podczas Mistrzostw Dolnego Śląska, które odbywały się jednocześnie.

Gratulujemy wszystkim reprezentantom, którzy godnie reprezentowali naszą szkołę na arenie miejskiej i wojewódzkiej. Podziękowania należą się:
Aleksandrze Burak, Alicji Jaworskiej, Dominice Skulskiej i Marysi Kanczewskiej oraz Jackowi Kuźnickiemu, Kacprowi Orzelskiemu, Olkowi Budziłkowi, Jackowi Kowalskiemu i Wiktorowi Witkowskiemu.

Redagował: P.Kłapkowski