Mnóstwo przygotowań, zabiegów logistycznych, szykowania wspaniałych wieczorowych kreacji, przemówienia, szampan, polonez, zabawa w takt różnych muzycznych rytmów i...

Po studniówce zostały piękne wspomnienia! One będą trwały w naszej pamięci, a zwłaszcza w pamięci beneficjentów tej pięknej uroczystości, czyli Maturzystek i Maturzystów z "siódemki".

Nie byłoby jednak wspaniałej zabawy i cudownych wspomnień po niej, gdyby nie trud i zaangażowanie wszystkich, którzy na ten efekt zapracowali: Rodziców, Nauczycieli i Wychowawców. Pragnę zatem wszystkim serdecznie podziękować. Zwłaszcza pani Aleksandrze Bryle i paniom Magdalenie Fijarczyk oraz Marzenie Stróźyńskiej - wychowawczyniom klas 3F i 3G, które koordynowały pracę Komitetu Organizacyjnego i poświęciły mnóstwo czasu i energii, aby zabawa była udana. I taka była! Dziękuję!

Wszystkim życzę udanych ferii!

Leszek Duszyński

zdjęcia - Jarosław Jakubczak www.gazetawroclawska.pl