Ponad 3500 uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych zmierzyło się 29 listopada 2017 r. z zadaniami Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego English High Flier, organizowanego przez firmę Jersz w ramach programu edukacyjnego Łowimy Talenty.

Uczestnicy mieli za zadanie rozwiązać test wielokrotnego wyboru dotyczący nie tylko znajomości języka angielskiego, ale również jego struktury.

W kategorii klas I uczennica klasy 1D Marie Orzechowska (opiekun p. Magdalena Prykowska) zajęła I miejsce w województwie dolnośląskim i 4 miejsce w kraju, natomiast Maria Kręcicka z klasy 1B1 (opiekun p. Karolina Demczyszyn) zdobyła 2 miejsce w województwie, a 10 w kraju.

W kategorii klas II uczennica klasy 2A Aleksandra Tanaka (opiekun p. Anna Pięta) zajęła I miejsce w województwie i 3 w kraju, natomiast Adrianna Spyt z klasy 2B (opiekun p. Jolanta Różanowska) zdobyła 2 miejsce w województwie i 6 w kraju.

Uczestnikom konkursu oraz ich opiekunom serdecznie gratulujemy!