godło Polski
logo MEN
logo BIP
logo 50 lat

Dnia 14.11.2017r. odbyły się Międzyszkolne  Zawody Strzeleckie Szkół Ponadgimnazjalnych Dolnego Śląska z karabinu pneumatycznego o „Puchar Dyrektora Departamentu Edukacji Miasta Wrocławia”.

Zawody były I rundą Międzyszkolnej Ligi Strzeleckiej Szkół Ponadgimnazjalnych Dolnego Śląska z przyrządów zamkniętych (przeziernik).

Szkołę naszą reprezentowała drużyna w składzie:

1. Dagmara GIEBEL kl. 3c
  2. Natalia MAZUR kl. 3h
  3. Paweł NIEDZIÓŁKA kl. 3h
  4. Piotr NIEDZIÓŁKA kl.3h
  5. Aleksandra KOZAKIEWICZ kl. 2a

Pierwsza runda zawodów strzeleckich z przeziernika w roku szkolnym 2017/2018 ułożyła się po myśli naszej drużyny. Zawody były bardzo  udane. Odbyły się na wyjątkowo wysokim poziomie strzeleckim i sportowym. Rywalizacja była bardzo zacięta. Już po pierwszej zmianie strzelających, drużyna nasza uzyskała przewagę nad rywalami i nie oddała jej do końca zawodów.

Reprezentacja naszej szkoły osiągnęła wielki sukces, uzyskując bardzo wysokie wyniki.

W klasyfikacji indywidualnej dziewcząt, uczennica Natalia Mazur  zajęła I miejsce i została wyróżniona złotym medalem oraz dyplomem, uczennica Aleksandra Kozakiewicz zajęła II miejsce i została wyróżniona srebrnym medalem oraz dyplomem, uczennica Dagmara Giebel zajęła IV miejsce i została wyróżniona dyplomem.

W klasyfikacji indywidualnej chłopców, uczeń Paweł Niedziółka zajął I miejsce i został wyróżniony złotym medalem oraz dyplomem,  uczeń Piotr Niedziółka zajął II miejsce i został wyróżniony srebrnym medalem oraz dyplomem.

W klasyfikacji drużynowej, reprezentacja naszej szkoły po zaciętej rywalizacji zajęła I miejsce i została wyróżniona wielkim pucharem oraz dyplomem, a uczniowie zostali wyróżnieni złotymi medalami.