logo MEN
logo BIP
logo 50 lat

Właśnie zainaugurowaliśmy kolejną edycję Międzyszkolnej Ligi Strzeleckiej w roku szkolnym 2017/2018.

Dnia 08.11.2017r. odbyły się Międzyszkolne  Zawody Strzeleckie Szkół Ponadgimnazjalnych Dolnego Śląska z karabinu pneumatycznego o „Puchar Dyrektora Technikum Nr 15 we Wrocławiu z okazji Święta Szkoły”.

Zawody były I rundą Międzyszkolnej Ligi Strzeleckiej Szkół Ponadgimnazjalnych Dolnego Śląska z przyrządów otwartych (muszka-szczerbinka).

Szkołę naszą reprezentowała drużyna w składzie:

1. Dagmara GIEBEL kl. 3c
  2. Natalia MAZUR kl. 3h
  3. Paweł NIEDZIÓŁKA kl. 3h
  4. Piotr NIEDZIÓŁKA kl.3h
  5. Aleksandra KOZAKIEWICZ kl. 2a

Zawody  ułożyły się po myśli naszej drużyny i były bardzo  udane. Odbyły się na bardzo wysokim poziomie strzeleckim  i sportowym. Rywalizacja była  zacięta i wyrównana. Kolejność miejsc drużyn i poszczególnych zawodników decydowała się do ostatniego strzału.

Reprezentacja naszej szkoły osiągnęła wielki sukces, uzyskując bardzo wysokie wyniki.

W klasyfikacji indywidualnej dziewcząt, uczennica Aleksandra  Kozakiewicz  zajęła III miejsce i została wyróżniona brązowym  medalem  oraz dyplomem,  uczennica Dagmara Giebel zajęła IV miejsce i została wyróżniona dyplomem.

W klasyfikacji drużynowej, reprezentacja naszej szkoły po zaciętej rywalizacji zajęła I miejsce i została wyróżniona wielkim pucharem oraz dyplomem, a uczniowie zostali wyróżnieni złotymi medalami.