Przede wszystkim dzięki Wam, Utalentowani Uczniowie "Siódemki". Zdobyliśmy zaszczytne III miejsce w całym województwie dolnośląskim w rywalizacji sportowej wszystkich szkół ponadgimnazjalnych.

Ten historyczny sukces zawdzięczamy Wam i Waszym "selekcjonerom", którzy umiejętnie Was wychwycili i zaprosili do reprezentowania szkoły w zawodach sportowych. Bez Was nie byłoby tego ogromnego sukcesu, który w historii tej szkoły występuje po raz pierwszy. Pokonaliśmy w tej rywalizacji ponad 181 szkół ponadgimnazjalnych z całego województwa ustępując tylko naszym wrocławskim sąsiadom. Gratulacje dla Was i wszystkich tych, którzy przyczynili się nawet w najmniejszym stopniu do tego, że mogliście godnie reprezentować barwy LO VII w zawodach sportowych w roku szkolnym 2016/2017. Teraz już tylko wyższe stopnie podium się liczą. A jest to naprawdę możliwe !!!

Wyniki rywalizacji i ranking szkół - tutaj

Dziękujemy za wszystko i liczymy na więcej!