Dnia 18 października 2017r. odbyła się w naszej szkole akcja honorowego krwiodawstwa.

Akcję zorganizował nauczyciel EDB – mgr inż. Jacek Szczepanik. Krew oddawaliśmy pod hasłem „50 Litrów na 50 Lat LO VII”, była to druga część akcji pod tym tytułem. Pierwsza część akcji odbyła się w kwietniu tego roku.

Akcja cieszyła się dużą popularnością. Do akcji przystąpiło 77 osób – czworo  nauczycieli i siedemdziesięciu trzech  uczniów. Krew oddało 38 osób w tym dwoje nauczycieli:

- nauczyciel matematyki – Pani Joanna Jahn - Cybulska,
- dyrektor szkoły – Pan Leszek Duszyński,
- nauczyciel EDB – Pan mgr inż. Jacek Szczepanik.

Tego dnia  oddaliśmy  17,10  litra krwi. Akcja okazała się wielkim sukcesem. W obu częściach akcji oddaliśmy 31,5 litra krwi.

Wszystkim uczestnikom gratuluje mymi dziękujemy za dar serca.

Już dzisiaj zapraszamy na kolejną akcję krwiodawstwa w naszej szkole, które odbędzie się w kwietniu 2018 roku.

Nauczyciel EDB
                                                                                 mgr inż. Jacek Szczepanik