[ UCZNIOWIE ]

[ UCZNIOWIE ]

Reprezentacje dziewcząt i chłopców zajęły brązowe i srebrne medale Mistrzostw Wrocławia w Indywidualnych Biegach Przełajowych podczas kończących sezon jesienny zawodach lekkoatletycznych na terenach kompleksu "Morskie Oko".

Udział w tej bardzo popularnej dyscyplinie wzięło ponad 25​ uczniów naszej szkoły. Na niesamowity sukces zapracowali wszyscy bez wyjątku. Pomimo indywidualnych wyników, które były weryfikowane osobno w klasyfikacji drużynowej niżej wymienieni uczniowie zdobyli w kategorii szkół ponadgimazjalnych II miejsce - chłopcy i III miejsce - dziewczyny.

Ogromne gratulacje i podziękowania za sportową postawę i walkę do ostatnich metrów należą się wszystkim reprezentantom.

A byli to: Styczeń Berenika 3C, Grobelna Kamila 1F, Wiśniewska Kornelia, Jędrzejkowska Monika 3D, Mierzejewska Małgorzata 3D, Kwaśniewska Aleksandra 3D, Zarębska Maria 1A, Czaplińska Małgorzata 1J, Wołczyńska Martyna 1A, Kurzawska Sandra 1J ,Olszańska Maja 2H​ oraz Gawron Mateusz 2H, Smorąg Kacper 2D, Marszałek Miłosz 1J, Niemotko Grzegorz 2G, Stępkowski Marek 2G, Klepczyk Piotr 2G, Kalinin Jarosław 3F, Walczak Filip 2F, Walczak Jakub 2F, Wawrzeńczyk Antoni 2F, Kozłowski Michał 2F, Kopeć Bartłomiej 2F, Sokołowski Damian 1G, Brycki Jakub 1G, Lis Jędrzej 1I, Hajdamowicz Adam 3H, Grzelak Patryk 1J, Szymański Oskar 1J.

Sukces tym bardziej zasługujący na ogromne wyrazy uznania bo zdobyty w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych przy wszechobecnym chłodzie, temperatura sięgająca maksymalnie 3-4 stopni Celsjusza.

GRATULACJE.GRATULACJE.GRATULACJE.

Zapraszamy do galerii zdjęć z zawodów - tutaj.