[ RODZICE ]

[ RODZICE ]

Szanowni Państwo,

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej dziękujemy serdecznie wszystkim Nauczycielom, Pedagogom, Pracownikom Oświaty za trud wkładany w kształcenie i wychowanie naszej szkolnej młodzieży,  zwłaszcza że to nie łatwa praca, a staracie się wykonywać ją Państwo z zaangażowaniem i działaniem na rzecz rozwoju całej szkoły. Życzymy satysfakcji z pracy, , wytrwałości w odkrywaniu talentów i uzdolnień  u każdego ucznia i umiejętności ujrzenia ich przez niego samego,  dumy z sukcesów oraz twórczego zapału do podejmowania nowych wyzwań, które przed Państwem.

Niech wiedza, pasja i doświadczenie podbudowane wrażliwością i otwartością na młodego człowieka spotykają się z uznaniem oraz szacunkiem ucznia i jego rodziców, a także pracodawcy.

Życzymy Państwu wielu osiągnięć zawodowych oraz pomyślności w życiu osobistym.

Prezydium Rady Rodziców przy LO nr VII we Wrocławiu

serce