[ RODZICE ]

[ RODZICE ]

Przedstawiciel British Council zaprasza rodziców uczniów Liceum nr 7 planujących studia poza granicami Polski  na prezentację dotycząca testu IELTS, niezbędnego do podjęcia studiów zagranicznych.

British Council to instytucja  reprezentująca Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej w zakresie współpracy kulturalnej i edukacyjnej.

Prezentacja odbędzie się w czwartek, dnia 28 maja,po zebraniach klasowych, o godz. 18.15 w Sali nr 10.

Podczas spotkania przedstawiciel British Council przedstawi również możliwość uczestniczenia w kursie przygotowującym do testu IELTS w okresie wakacyjnym oraz w następnym roku szkolnym – zajęcia takie będą prowadzone dla uczniów Liceum nr 7 na terenie Szkoły, bezpośrednio po zajęciach lekcyjnych.

Więcej informacji dotyczących zajęć British Council we Wrocławiu proszę szukać na naszej stronie internetowej :

Zapraszamy również do kontaktu pod numerem telefonu 606 293 945 oraz pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.