[ ABSOLWENCI ]

[ ABSOLWENCI ]

Absolwenci VII LO i LO nr VII, Uczniowie

Chcąć nadać odpowiednią rangę planowanym uroczystościom związanym z obchodami 50-lecia naszej Szkoły nie wystarczą nasze własne (Szkoły) zasoby. A to przecież nasze wspólne święto.

Zapraszamy do współpracy wszystkich chętnych.

Liczymy na pomoc w zakresie:

• pozyskiwania sponsorów,
  • logistyki,
  • organizacji balu Absolwentów, imprez edukacyjnych, kulturalnych, sportowych itp.

Prosimy o:

• nadsyłanie wspomnień, archiwaliów (zdjęcia, filmy, dokumenty, pamiątki...),
  • nadsyłanie śmiesznych tekstów, powiedzeń uczniów i nauczycieli.

Wszystkie nadesłane materiały prosimy opisać imieniem i nazwiskiem nadawcy, rokiem ukończenia Szkoły, datą powstania. Materiały te zostaną wykorzystane podczas uroczystości rocznicowych.

Wszelkich informacji udzielają:

Patronat Honorowy PM     Patronat DKO