[ KANDYDACI ]

[ KANDYDACI ]

Drodzy Kandydaci!

Przedstawiamy informacje, które będą Wam, jako kandydatom do naszej Szkoły, bardzo przydatne. Zachęcamy do lektury i życzymy sukcesów! W menu Kandydaci z lewej strony sukcesywnie zamieszczać będziemy szczegółowe dane na temat rekrutacji do szkoły na rok szk. 2020/2021.

 

 

Uprzejmie prosimy o nieprzesyłanie skanów wniosków, świadectw, zaświadczeń, oświadczeń, orzeczeń, wyroków sądowych i innych poufnych dokumentów na adres e-mail szkoły. Szkolna komisja rekrutacyjna ma dostęp do wszystkich dokumentów załączonych na portalu rekrutacje.edu.wroclaw.pl.

 

Bliższe informacje - w menu po lewej stronie.

 
 

 

 


Z przyjemnością informujemy, że w opublikowanym przez portal Perspektywy Ogólnopolskim Rankingu Liceów Ogólnokształcących nasza Szkoła znalazła się wśród 100 najlepszych liceów w Polsce i przysługuje jej tytuł "Złotej Szkoły 2020".

Do góry