[ KANDYDACI ]

[ KANDYDACI ]

Drodzy Kandydaci!

Przedstawiamy informacje, które będą Wam, jako kandydatom do naszej Szkoły, bardzo przydatne. Zachęcamy do lektury i życzymy sukcesów! W menu Kandydaci z lewej strony sukcesywnie zamieszczać będziemy szczegółowe dane na temat rekrutacji do szkoły na rok szk. 2019/2020.

Dzień Otwartych Drzwi odbędzie się w sobotę 13 kwietnia 2019 r. od godz. 9:00 do 13:00.

 Bliższe informacje - w menu po lewej stronie.

 
Drzwi otwarte 2019 plakatkandydat
   
 
Drodzy Kandydaci,
 
          oczywistym jest, że nasza „siódemka” słynie z wybitnych osiągnięć uczniów oraz jej absolwentów. Poziom nauczania, szczególnie w klasach biologiczno-chemicznych, jest naprawdę wysoki, a miejsce naszego Liceum w rankingach ciągle w ścisłej czołówce. Jednak, organizując tegoroczne Drzwi Otwarte, chcieliśmy pokazać Wam coś więcej niż tylko oficjalne statystyki. Naszym głównym celem było przedstawienie tego, co uważamy za najcenniejsze w naszej Szkole, a zatem: możliwość rozwijania się, doskonalenia swoich mocnych stron i odkrywania nowych dzięki ogromnemu wsparciu i zrozumieniu ze strony nauczycieli oraz rówieśników. Kierując się doświadczeniem, pragniemy choć w małej części pozwolić Wam odczuć tę niepowtarzalną atmosferę, którą tworzy nasza wyjątkowa społeczność szkolna.
 
          W tym roku hasłem przewodnim jest „Szkoła Marzeń, czyli jak sięgać gwiazd”. Ten prosty zwrot idealnie podsumowuje cele i założenia naszego Liceum, bo przecież każdy z nas jest zdolny do tego, aby takich gwiazd sięgnąć. Zatem, jeśli tylko jesteście na to gotowi, to zaryzykujcie, a  gwarantujemy Wam, że to właśnie w naszej szkole odnajdziecie odpowiednie warunki do osiągnięcia takich celów.
 
          Na ten uroczysty dzień, 13 kwietnia, każdy z zespołów przedmiotowych z ogromną przyjemnością przygotował swoją osobistą „gwiazdę” specjalnie dla Was. Tego dnia, przemierzając szlaki Drogi Mlecznej, będziecie mieli możliwość osobistego skonfrontowania własnych wątpliwości, które, wierzymy, zostaną rozwiane przez tegorocznych Gospodarzy. Mamy nadzieję, że każda gwiazda rozpali w Was chęć do działania i spełniania marzeń. Tak jak i my kiedyś, zachęcani do wstąpienia w tę niepowtarzalną społeczność, zapraszamy Was dzisiaj do powiększenia tak licznej już konstelacji. Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko czekać i wierzyć, że decyzji, jaką podejmiecie, nie będziecie żałować!
 
 
                   Pełni nadziei
 
                   Aleksandra Skowronek, Aleksandra Krakowiak
                   oraz Michał Kisiel,
                   w imieniu wszystkich organizatorów
 

 

 

 

 

 


Z przyjemnością informujemy, że w opublikowanym przez portal Perspektywy Ogólnopolskim Rankingu Liceów Ogólnokształcących nasza Szkoła znalazła się wśród 100 najlepszych liceów w Polsce i przysługuje jej tytuł "Złotej Szkoły 2019".

Do góry