Udział i wyniki uczniów LO Nr VII w olimpiadach i konkursach: Różnice pomiędzy wersjami
(→Rok szkolny 2020/2021) |
(→Rok szkolny 2021/2022) |
||
Linia 20: | Linia 20: | ||
!- bgcolor=#e6e6fa style="text-align:center"|lp!!- bgcolor=#e6e6fa style="text-align:center"|pełna nazwa olimpiady!!- bgcolor=#e6e6fa style="text-align:center"|nauczyciel /-e prowadzący!!- bgcolor=#e6e6fa style="text-align:center"| liczba uczestników<br> etapu szkolnego!! - bgcolor=#e6e6fa style="text-align:center"| nazwiska uczestników<br> etapu okręgowego!!- bgcolor=#e6e6fa style="text-align:center"|nazwiska uczestników<br> etapu centralnego!!- bgcolor=#e6e6fa style="text-align:center"|uwagi | !- bgcolor=#e6e6fa style="text-align:center"|lp!!- bgcolor=#e6e6fa style="text-align:center"|pełna nazwa olimpiady!!- bgcolor=#e6e6fa style="text-align:center"|nauczyciel /-e prowadzący!!- bgcolor=#e6e6fa style="text-align:center"| liczba uczestników<br> etapu szkolnego!! - bgcolor=#e6e6fa style="text-align:center"| nazwiska uczestników<br> etapu okręgowego!!- bgcolor=#e6e6fa style="text-align:center"|nazwiska uczestników<br> etapu centralnego!!- bgcolor=#e6e6fa style="text-align:center"|uwagi | ||
|- bgcolor=#e8efef | |- bgcolor=#e8efef | ||
− | |1.|| || || || || || | + | |1.|| 45. Olimpiada Języka Niemieckiego||Agata Kozal, Marlena Glapiak, Sylwia Korus ||9 || NOWAKOWSKI Adam kl.3fp; NOWAKOWSKI Antoni kl.1b2 || || |
|- bgcolor=#e8efef | |- bgcolor=#e8efef | ||
|2.|| || || || || || | |2.|| || || || || || | ||
Linia 49: | Linia 49: | ||
!- bgcolor=#afeeee style="text-align:center"|lp!!- bgcolor=#afeeee style="text-align:center"|pełna nazwa konkursu!!- bgcolor=#afeeee style="text-align:center"|nauczyciel/ -e prowadzący!!- bgcolor=#afeeee style="text-align:center"| liczba uczestników <br>etapu szkolnego!! - bgcolor=#afeeee style="text-align:center"| nazwiska uczniów finalistów/laureatów !! - bgcolor=#afeeee style="text-align:center"|organizator | !- bgcolor=#afeeee style="text-align:center"|lp!!- bgcolor=#afeeee style="text-align:center"|pełna nazwa konkursu!!- bgcolor=#afeeee style="text-align:center"|nauczyciel/ -e prowadzący!!- bgcolor=#afeeee style="text-align:center"| liczba uczestników <br>etapu szkolnego!! - bgcolor=#afeeee style="text-align:center"| nazwiska uczniów finalistów/laureatów !! - bgcolor=#afeeee style="text-align:center"|organizator | ||
|- bgcolor=#FFC0CB | |- bgcolor=#FFC0CB | ||
− | |1.|| | + | |1.|| Konkurs "Deutschfreund" ||Agata Kozal, Beata Tadla-Matkowska, Marlena Glapiak, Bożena Rośkiewiczz, Sylwia Korus ||24 ||Emelie Kunkiel kl. 3cp - III miejsce w województwie (kategoria klasy 3); Viktoria Bąk kl. 2c - III miejsce w województwie (kategoria klasy 2) ||Jersz |
|- bgcolor=#FFC0CB | |- bgcolor=#FFC0CB | ||
− | |2.|| | + | |2.|| Dni z Językiem Niemieckim: Ludwig van Beethoven - życie i twórczość||Agata Kozal, Beata Tadla-Matkowska, Marlena Glapiak||17 ||I miejsce: Zuzanna Charęza z klasy 3a, II miejsce: Wiktoria Bach z klasy 1b2, III miejsce: Stanisław Czajkowski z klasy 3fp || LO nr VII |
|- bgcolor=#FFC0CB | |- bgcolor=#FFC0CB | ||
− | |3.|| | + | |3.||Dni z Językiem Niemieckim: Tipps zum Schutz vor dem Coronavirus || Agata Kozal, Beata Tadla-Matkowska, Marlena Glapiak || 15 || I miejsce: Oliwia Kawalec z klasy 2i, II miejsce: Anastazja Widlicka z klasy 1f, III miejsce: Zuzanna Charęza z klasy 3a || LO nr VII |
|- bgcolor=#FFC0CB | |- bgcolor=#FFC0CB | ||
− | |3.|| | + | |3.|| Dni z Językiem Niemieckim:Znaczenie idiomu w języku niemieckim || Agata Kozal, Beata Tadla-Matkowska, Marlena Glapiak || 16 ||I miejsce: Aleksandra Szymala z klasy 2c, II miejsce: Laura Komarzeniec z klasy 1b1, III miejsce: Maja Cichy z klasy 3fp || LO nr VII |
|- bgcolor=#FFC0CB | |- bgcolor=#FFC0CB | ||
− | |4.|| | + | |4.|| Dni z Językiem Niemieckim: Recytacja Poezji Niemieckiej|| Agata Kozal, Beata Tadla-Matkowska, Marlena Glapiak|| 11||I miejsce: Jakub Manelski z klasy 2A, II miejsce: Aleksandra Truchlińska z klasy 3Bp2, III miejsce: Kinga Pocheć z klasy 1B3 || LO nr VII |
|- bgcolor=#FFC0CB | |- bgcolor=#FFC0CB | ||
− | |5.|| | + | |5.|| Dni z Językiem Niemieckim: Dyktando w Języku Niemieckim ||Agata Kozal, Beata Tadla-Matkowska, Marlena Glapiak || 14 || I miejsce Victoria Bąk z klasy 2C, II miejsce Paweł Diłaj z klasy 3Cp, IIImiejsce ex aequo Zuzanna Wesoła z klasy 2C oraz Olivia Burba również z klasy 2C. |
+ | I. miejsce || | ||
|- bgcolor=#FFC0CB | |- bgcolor=#FFC0CB | ||
|6.|| || || || || | |6.|| || || || || |
Wersja z 18:36, 23 sty 2022
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2006/2007
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2007/2008
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2008/2009
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2009/2010
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2010/2011
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2011/2012
Osiągnięcia uczniów LO nr VII rok szkolny 2012/2013
Osiągnięcia uczniów LO nr VII rok szkolny 2013/2014
Osiągnięcia uczniów LO nr VII rok szkolny 2014/2015
Osiągnięcia uczniów LO nr VII rok szkolny 2015/2016
Osiągnięcia uczniów LO nr VII rok szkolny 2016/2017
Osiągnięcia uczniów LO nr VII rok szkolny 2017/2018
Osiągnięcia uczniów LO nr VII rok szkolny 2018/2019
Osiągnięcia uczniów LO nr VII rok szkolny 2019/2020
Osiągnięcia uczniów LO nr VII rok szkolny 2020/2021
Rok szkolny 2021/2022
lp | pełna nazwa olimpiady | nauczyciel /-e prowadzący | liczba uczestników etapu szkolnego |
nazwiska uczestników etapu okręgowego |
nazwiska uczestników etapu centralnego |
uwagi |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | 45. Olimpiada Języka Niemieckiego | Agata Kozal, Marlena Glapiak, Sylwia Korus | 9 | NOWAKOWSKI Adam kl.3fp; NOWAKOWSKI Antoni kl.1b2 | ||
2. | ||||||
3. | ||||||
4. | ||||||
5. | ||||||
6. | ||||||
7. | ||||||
8. | ||||||
9. | ||||||
10. | ||||||
11. |
lp | pełna nazwa konkursu | nauczyciel/ -e prowadzący | liczba uczestników etapu szkolnego |
nazwiska uczniów finalistów/laureatów | organizator |
---|---|---|---|---|---|
1. | Konkurs "Deutschfreund" | Agata Kozal, Beata Tadla-Matkowska, Marlena Glapiak, Bożena Rośkiewiczz, Sylwia Korus | 24 | Emelie Kunkiel kl. 3cp - III miejsce w województwie (kategoria klasy 3); Viktoria Bąk kl. 2c - III miejsce w województwie (kategoria klasy 2) | Jersz |
2. | Dni z Językiem Niemieckim: Ludwig van Beethoven - życie i twórczość | Agata Kozal, Beata Tadla-Matkowska, Marlena Glapiak | 17 | I miejsce: Zuzanna Charęza z klasy 3a, II miejsce: Wiktoria Bach z klasy 1b2, III miejsce: Stanisław Czajkowski z klasy 3fp | LO nr VII |
3. | Dni z Językiem Niemieckim: Tipps zum Schutz vor dem Coronavirus | Agata Kozal, Beata Tadla-Matkowska, Marlena Glapiak | 15 | I miejsce: Oliwia Kawalec z klasy 2i, II miejsce: Anastazja Widlicka z klasy 1f, III miejsce: Zuzanna Charęza z klasy 3a | LO nr VII |
3. | Dni z Językiem Niemieckim:Znaczenie idiomu w języku niemieckim | Agata Kozal, Beata Tadla-Matkowska, Marlena Glapiak | 16 | I miejsce: Aleksandra Szymala z klasy 2c, II miejsce: Laura Komarzeniec z klasy 1b1, III miejsce: Maja Cichy z klasy 3fp | LO nr VII |
4. | Dni z Językiem Niemieckim: Recytacja Poezji Niemieckiej | Agata Kozal, Beata Tadla-Matkowska, Marlena Glapiak | 11 | I miejsce: Jakub Manelski z klasy 2A, II miejsce: Aleksandra Truchlińska z klasy 3Bp2, III miejsce: Kinga Pocheć z klasy 1B3 | LO nr VII |
5. | Dni z Językiem Niemieckim: Dyktando w Języku Niemieckim | Agata Kozal, Beata Tadla-Matkowska, Marlena Glapiak | 14 | I miejsce Victoria Bąk z klasy 2C, II miejsce Paweł Diłaj z klasy 3Cp, IIImiejsce ex aequo Zuzanna Wesoła z klasy 2C oraz Olivia Burba również z klasy 2C.
I. miejsce || | |
6. | |||||
7. | |||||
8. | |||||
9. | |||||
10. |