Udział i wyniki uczniów LO Nr VII w olimpiadach i konkursach: Różnice pomiędzy wersjami
(→Rok szkolny 2021/2022) |
(→Rok szkolny 2021/2022) |
||
Linia 103: | Linia 103: | ||
|24.|| Międzynarodowy Konkurs Informatyczny Bóbr-MAP III edycja||Marta Drewniowska || 36 || wyniki w lipcu ||Organizatorzy w Polsce: WMiI UMK Toruń, Learnetic SA Gdańsk,Polskie Towarzystwo Informatyczne OKP-PTI | |24.|| Międzynarodowy Konkurs Informatyczny Bóbr-MAP III edycja||Marta Drewniowska || 36 || wyniki w lipcu ||Organizatorzy w Polsce: WMiI UMK Toruń, Learnetic SA Gdańsk,Polskie Towarzystwo Informatyczne OKP-PTI | ||
|- bgcolor=#FFC0CB | |- bgcolor=#FFC0CB | ||
− | |25.||VII edycja ogólnopolskiego konkursu języka niemieckiego "Wędrówka po krajach niemieckiego obszaru językowego TURBOLANDESKUNDE - Niemcy" || Marlena Glapiak, Renata Meller || laureaci I miejsca: Zofia Biel, Martyna Kapłon, Klaudia Wawryk 3Bp1 || Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego, Goethe Institut | + | |25.||VII edycja ogólnopolskiego konkursu języka niemieckiego "Wędrówka po krajach niemieckiego obszaru językowego TURBOLANDESKUNDE - Niemcy" || Marlena Glapiak, Renata Meller || 54 || laureaci I miejsca: Zofia Biel, Martyna Kapłon, Klaudia Wawryk 3Bp1 ||Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego, Goethe Institut |
|- bgcolor=#FFC0CB | |- bgcolor=#FFC0CB | ||
|26.|| || || || || | |26.|| || || || || |
Wersja z 12:17, 22 cze 2022
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2006/2007
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2007/2008
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2008/2009
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2009/2010
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2010/2011
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2011/2012
Osiągnięcia uczniów LO nr VII rok szkolny 2012/2013
Osiągnięcia uczniów LO nr VII rok szkolny 2013/2014
Osiągnięcia uczniów LO nr VII rok szkolny 2014/2015
Osiągnięcia uczniów LO nr VII rok szkolny 2015/2016
Osiągnięcia uczniów LO nr VII rok szkolny 2016/2017
Osiągnięcia uczniów LO nr VII rok szkolny 2017/2018
Osiągnięcia uczniów LO nr VII rok szkolny 2018/2019
Osiągnięcia uczniów LO nr VII rok szkolny 2019/2020
Osiągnięcia uczniów LO nr VII rok szkolny 2020/2021
Rok szkolny 2021/2022
lp | pełna nazwa olimpiady | nauczyciel /-e prowadzący | liczba uczestników etapu szkolnego |
nazwiska uczestników etapu okręgowego |
nazwiska uczestników etapu centralnego |
uwagi |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | 45. Olimpiada Języka Niemieckiego | Agata Kozal, Marlena Glapiak, Sylwia Korus, Renata Meller | 9 | NOWAKOWSKI Adam kl.3fp; NOWAKOWSKI Antoni kl.1b2 | ||
2. | XXIX Olimpiada Informatyczna | Marta Drewniowska | 3 | Bartłomiej Stefański kl.3Hp, Antoni Goles kl.3Hp | ||
3. | XL Olimpiada Języka Łacińskiego | Luiza Bakalarczyk | 2 | Aleksandra Bienias 3bp3, Szymon Zatopiański 3bp2 | ||
4. | XLV Olimpiada Języka Francuskiego | Lidia Bobnis, Agnieszka Stefańczyk | 10 | |||
5. | ||||||
6. | ||||||
7. | ||||||
8. | ||||||
9. | ||||||
10. | ||||||
11. |
lp | pełna nazwa konkursu | nauczyciel/ -e prowadzący | liczba uczestników etapu szkolnego |
nazwiska uczniów finalistów/laureatów | organizator |
---|---|---|---|---|---|
1. | Konkurs "Deutschfreund" | Agata Kozal, Beata Tadla-Matkowska, Marlena Glapiak, Bożena Rośkiewiczz, Sylwia Korus | 24 | Emelie Kunkiel kl. 3cp - III miejsce w województwie (kategoria klasy 3); Viktoria Bąk kl. 2c - III miejsce w województwie (kategoria klasy 2) | Jersz |
2. | Dni z Językiem Niemieckim: Ludwig van Beethoven - życie i twórczość | Agata Kozal, Beata Tadla-Matkowska, Marlena Glapiak | 17 | I miejsce: Zuzanna Charęza z klasy 3a, II miejsce: Wiktoria Bach z klasy 1b2 | LO nr VII |
3. | Dni z Językiem Niemieckim: Tipps zum Schutz vor dem Coronavirus | Agata Kozal, Beata Tadla-Matkowska, Marlena Glapiak, Renata Meller | 15 | I miejsce: Oliwia Kawalec z klasy 2i, II miejsce: Anastazja Widlicka z klasy 1f, III miejsce: Zuzanna Charęza z klasy 3a | LO nr VII |
3. | Dni z Językiem Niemieckim:Znaczenie idiomu w języku niemieckim | Agata Kozal, Beata Tadla-Matkowska, Marlena Glapiak | 16 | I miejsce: Aleksandra Szymala z klasy 2c, II miejsce: Laura Komarzeniec z klasy 1b1, III miejsce: Maja Cichy z klasy 3fp | LO nr VII |
4. | Dni z Językiem Niemieckim: Recytacja Poezji Niemieckiej | Agata Kozal, Beata Tadla-Matkowska, Marlena Glapiak, Renata Meller | 11 | I miejsce: Jakub Manelski z klasy 2A, II miejsce: Aleksandra Truchlińska z klasy 3Bp2, III miejsce: Kinga Pocheć z klasy 1B3 | LO nr VII |
5. | Dni z Językiem Niemieckim: Dyktando w Języku Niemieckim | Agata Kozal, Beata Tadla-Matkowska, Renata Meller | 14 | I miejsce Victoria Bąk z klasy 2C, II miejsce Paweł Diłaj z klasy 3Cp, III miejsce ex aequo Zuzanna Wesoła z klasy 2C oraz Olivia Burba również z klasy 2C | LO nr VII |
6. | Konkurs plastyczny na projekt kartki świątecznej | Renata Meller, Marlena Glapiak, Beata Tadla-Matkowska | 53 | wyróżnienie: Zofia Hajdaczuk z klasy 3A | Konsulat Generalny Niemiec we Wrocławiu |
7. | XII Konkurs świąteczny kolęd i piosenek niemieckojęzycznych | Renata Meller, Marlena Glapiak | 2 | I miejsce: Maja Juszczak z klasy 3Bp3, II miejsce: Natalia Potrzeba z klasy 3Bp3 | PSNJN/oddział Wrocław, Szkoła Podstawowa w Kiełczowie, ZSEA Wrocław |
8. | Konkurs "Życie i twórczość Krzysztofa Kamila Baczyńskiego" | Elżbieta Kurowska, Izabela Chaszczowska | 11 | I miejsce - Szymon Jarosz 1E, II miejsce - Kinga Pocheć 1B3 ex aequo Franciszek Pawlak 1I, III miejsce - Karolina Stanik 1E ex aequo Bartosz Kelar 1I | LO nr VII |
9. | Międzynarodowy Konkurs Informatyczny Bóbr | Marta Drewniowska | 28 | wyróżnienie: Wojciech Orański kl.3Hp, Wojciech Kącki kl.3Hp | Organizatorzy w Polsce: WMiI UMK Toruń, Learnetic SA Gdańsk,Polskie Towarzystwo Informatyczne OKP-PTI |
10. | Międzynarodowy Konkurs Informatyczny Bóbr-MAP | Marta Drewniowska | 15 | III miejsce: Bartłomiej Stefański kl.3Hp,Wojciech Orański kl.3Hp,wyróżnienie: Dominik Muc kl.3Hp | Organizatorzy w Polsce: WMiI UMK Toruń, Learnetic SA Gdańsk,Polskie Towarzystwo Informatyczne OKP-PTI |
11. | CyberSkiller-Ogólnopolski Konkurs Wiedzy i Umiejętności z zakresu Cyberbezpieczeństwa | Marta Drewniowska | 4 | awans do II etapu: Bartłomiej Stefański kl.3Hp, Antoni Goles kl.3Hp, Michał Pędzisz kl.3Hp | Polsko- Japońska Akademia Technik Komputerowych w Warszawie,UMCS |
12. | Liga Niezwykłych Umysłów | Marta Drewniowska | 120 | IV miejsce w Polsce | PWr,Fundacja LNU |
13. | XXVI Powiatowy Konkurs Wiedzy o Lwowie i Kresach Południowo - Wschodnich | Grażyna Przybycień | 1 | wyniki 23.06 Izabela Fronia kl.1c | Wrocławski Odział Towarzystwa Miłośników Lwowa i Kresów Południowo - Wschodnich |
14. | XXIV Ogólnopolski Konkurs ,,Austria – kraj i mieszkańcy”. | Renata Meller, Marlena Glapiak | 39 | Norbert Szymański z kl.3Fp – półfinalista
Antoni Motyczyński z kl.3Fp - finalista |
Biblioteka Austriacka w Opolu |
15. | I Szkolny Konkurs Fotograficzny ,,Ślady niemieckie we Wrocławiu”. | Renata Meller, Marlena Glapiak, Marzena Bieżuńska | 14 | Maja Hrynczyszyn, kl. 3Bp2, I miejsce
Daria Janczak, kl. 3Bp2, II miejsce, Aleksandra Bienias, kl.3Bp3, III miejsce |
LO nr VII |
17. | Konkurs na plakat z okazji Dnia Wody i Dnia Ziemi 2022 | Jolanta Burliga, Katarzyna Milewska, Ewa Nowak | 12 | Anna Hanulak, klasa IC, I miejsce, Aleksandrina Milewska, klasa I H- II miejsce, Roksolana Ulichna, klasa II G, III miejsce, Magdalena Masternak, klasa II B2- wyróżnienie, Zuzanna Mucha, klasa I B3- wyróżnienie | LO nr VII |
18. | Świat Lodu | Katarzyna Milewska | 5 | Oliwia Florek, 3 Ep, I miejsce | Wydział Nauk o Ziemi i Gospodarki przestrzennej UMK w Toruniu |
19. | Konkurs Wiedzy o Frankofonii | Agnieszka Stefańczyk, Lidia Bobnis | 11 | Antoni Lubieniecki, 3Ep, III miejsce | LO nr VIII we Wrocławiu |
20. | Ogólnopolski Konkurs BLEU BLANC ROUGE | Agnieszka Stefańczyk | 4 | LO nr II w Gdyni i Instytut Romański w Warszawie | |
21. | Dolnośląski Konkurs Informatyczny KoALa | Marta Drewniowska | 32 | Wojtek Orański 3Hp- Laureat | Uniwersytet Wrocławski |
22. | Cybertron 2022- Międzynarodowy konkurs wiedzy i umiejętności z zakresu cyberbezpieczeństwa | Marta Drewniowska | 4 | Antoni Goles, Michał Pędzisz 3Hp- Laureaci | Urzad Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego |
23. | "Zaprogramuj Wrocław"- wrocławski konkurs programistyczny | Marta Drewniowska | 4 | W.Orański, B.Stefański, A.Goles, K.Stanisławski 3Hp- I miejsce | PWr, Fundacja LNU Urząd Miasta Wrocławia |
24. | Międzynarodowy Konkurs Informatyczny Bóbr-MAP III edycja | Marta Drewniowska | 36 | wyniki w lipcu | Organizatorzy w Polsce: WMiI UMK Toruń, Learnetic SA Gdańsk,Polskie Towarzystwo Informatyczne OKP-PTI |
25. | VII edycja ogólnopolskiego konkursu języka niemieckiego "Wędrówka po krajach niemieckiego obszaru językowego TURBOLANDESKUNDE - Niemcy" | Marlena Glapiak, Renata Meller | 54 | laureaci I miejsca: Zofia Biel, Martyna Kapłon, Klaudia Wawryk 3Bp1 | Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego, Goethe Institut |
26. | |||||
27. | |||||
28. | |||||
29. | |||||
30. |