W dniu 25 lutego na stoku nr 5 w Zieleńcu odbyły się oficjalne Mistrzostwa Liceum Ogólnokształcącego Nr VII w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie.

Dzięki uprzejmości i ogromnej pomocy ze strony firmy WINTERPOL zawody udało się przeprowadzić bez zbędnych przeszkód a wspaniała pogoda i pojawiające się okresowo słońce pomogło mile spędzić czas na stoku.

Miło nam poinformować, że podczas zaciętych zawodów w iście zimowej aurze, sumując czasy dwóch przejazdów zostało wyłonionych aż czterech Mistrzów Szkoły – po dwóch w Snowboardzie i Narciarstwie alpejskim.

Wyrazy uznania i ogromne gratulacje należą się zwycięzcom poszczególnych kategorii: Idze Koźlik (2B) i Łukaszowi Jarmuszczakowi (3F) – Narciarstwo alpejskie oraz Katarzynie Ostaszewskiej (3G) i Jędrzejowi Królikowskiemu (1I) – Snowboard.

Miło nam również poinformować, że mistrzostwa szkoły były jednocześnie ostateczną selekcją do reprezentacji na zawody sportowe – Dolnośląska Licealiada Młodzieży w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie. Do reprezentacji szkoły oprócz mistzryń i mistrzów zakwalifikowało się jeszcze po 2 najlepszych zawodników/czek w poszczególnych kategoriach. Szczegółowe wyniki znajdują się tutaj. Zapraszamy do galerii zdjęć.

OGROMNE PODZIĘKOWANIE DLA DYREKCJI SZKOŁY I RADY RODZICÓW, DZIĘKI KTÓRYM MISTRZOSTWA LO VII MOGŁY SIĘ ODBYĆ W PROFESJONALNEJ OPRAWIE TECHNICZNEJ, KTÓRĄ DOSTARCZYŁA NAM AKADEMICKA SZKOŁA NARCIARSKA Z ZIELEŃCA.