[ O SZKOLE ]

logo LOVII

[ O SZKOLE ]

godło Polski
logo MEN
logo BIP
logo 50 lat

 Tydzień dla zdrowia w LO nr VII - 19-25 czerwca 2026 Więcej informacji

26 czerwca 2026 roku w ramach Dnia Sportu odbyła się sportowa rywalizacja uczniów LO nr VII.

Do zawodów w tenisie stołowym zgłosiło się 22 uczniów. Ostatecznie do rozgrywek przystąpiło 14 osób.

W kategorii dziewcząt wygrała Julia Zając (1A1), a za nią uplasowały się Milana Romanovskaya (3B4) i Zofia Drobczyńska (3I).

Wśród chłopców czołowe miejsca zajęli: Maciej Stysiał (3G), Mikołaj Nykiel (3G) i Joachim Skutnik (3E).

Fotoreportaż: Marcin Jaszczak

 
Do góry