- Szczegóły
- Administrator
26 czerwca 2026 roku w ramach Dnia Sportu odbyła się sportowa rywalizacja uczniów LO nr VII.
Do zawodów w tenisie stołowym zgłosiło się 22 uczniów. Ostatecznie do rozgrywek przystąpiło 14 osób.
W kategorii dziewcząt wygrała Julia Zając (1A1), a za nią uplasowały się Milana Romanovskaya (3B4) i Zofia Drobczyńska (3I).
Wśród chłopców czołowe miejsca zajęli: Maciej Stysiał (3G), Mikołaj Nykiel (3G) i Joachim Skutnik (3E).
Fotoreportaż: Marcin Jaszczak
Liceum Ogólnokształcące nr VII







