[ O SZKOLE ]

logo LOVII

[ O SZKOLE ]

godło Polski
logo MEN
logo BIP
logo 50 lat

 Tydzień dla zdrowia w LO nr VII - 19-25 czerwca 2026 Więcej informacji

Z okazji Dnia Ziemi 2026 w naszej szkole odbył się konkurs „Ekozabawka”, którego celem było promowanie kreatywności oraz idei ponownego wykorzystania materiałów.

Uczestnicy przygotowali wiele pomysłowych i estetycznych prac, pokazując, że z pozornie niepotrzebnych przedmiotów można stworzyć wyjątkowe zabawki. Komisja konkursowa miała niełatwe zadanie, wybierając laureatów spośród licznych, interesujących zgłoszeń.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie, kreatywność i ekologiczne podejście. Gratulujemy zwycięzcom oraz wyróżnionym uczniom.

Szczególne podziękowania kierujemy do Rady Rodziców, która ufundowała nagrody dla laureatów konkursu. Dzięki jej wsparciu mogliśmy dodatkowo docenić wysiłek i pomysłowość naszych uczniów.

Dziękujemy za udział i zachęcamy do uczestnictwa w kolejnych szkolnych inicjatywach ekologicznych!

  • I miejsce- Zofia Patkowska, klasa I F
  • II miejsce- Aleksandra Marciniuk- klasa 2G
  • III miejsce- Ida Ciesielska- klasa III A
  • wyróżnienie- Alicja Picińska- klasa I F

Do góry