- Szczegóły
- Administrator
Z okazji Dnia Ziemi 2026 w naszej szkole odbył się konkurs „Ekozabawka”, którego celem było promowanie kreatywności oraz idei ponownego wykorzystania materiałów.
Uczestnicy przygotowali wiele pomysłowych i estetycznych prac, pokazując, że z pozornie niepotrzebnych przedmiotów można stworzyć wyjątkowe zabawki. Komisja konkursowa miała niełatwe zadanie, wybierając laureatów spośród licznych, interesujących zgłoszeń.
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie, kreatywność i ekologiczne podejście. Gratulujemy zwycięzcom oraz wyróżnionym uczniom.
Szczególne podziękowania kierujemy do Rady Rodziców, która ufundowała nagrody dla laureatów konkursu. Dzięki jej wsparciu mogliśmy dodatkowo docenić wysiłek i pomysłowość naszych uczniów.
Dziękujemy za udział i zachęcamy do uczestnictwa w kolejnych szkolnych inicjatywach ekologicznych!
- I miejsce- Zofia Patkowska, klasa I F
- II miejsce- Aleksandra Marciniuk- klasa 2G
- III miejsce- Ida Ciesielska- klasa III A
- wyróżnienie- Alicja Picińska- klasa I F
Liceum Ogólnokształcące nr VII







