W dniu 24.09.2024 r. w odbyły się Mistrzostwa Wrocławia  w Sztafetowych Biegach Przełajowych Licealiady Młodzieży.

Reprezentacja dziewcząt zdobyła 3 miejsce na 22 startujące drużyny. To ogromny sukces naszych uczennic!

Dziewczęta, które reprezentowały naszą szkołę w zawodach: Zofia Zdobylak (3B2), Kornelia Kiedrzyn (4B1), Lidia Sitek (4B1), Agata Głowacka (1C), Izabela Altewęgier (4D), Rozalia Teodorczyk (2D), Matylda Żuk (1C), Iga Kotulska (2I), Natalia Lipowska (2I)

W zawodach brała udział również reprezentacja chłopców, którzy zajęli 12 miejsce na 27 drużyn biorących udział w zawodach.

Reprezentacja chłopców w składzie: Kajetan Pawełczyk (4B1), Michał Zabawa (3G), Piotr Goumand (3G), Małozięć Szymon (4G), Julian Butyński (3A), Jakub Paprota (3A).

Serdecznie gratulujemy wszystkim reprezentantom.

Opiekunki reprezentacji
Anna Hajdas i Ewelina Wosińska