godło Polski
logo MEN
logo BIP
logo 50 lat

6 czerwca.2024 roku na strzelnicy LOK przy ul. Skwierzyńskiej we Wrocławiu miało miejsce uroczyste zakończenie kolejnej edycji

Międzyszkolnej Ligi Strzeleckiej Szkół Ponadpodstawowych Dolnego Śląska w roku szkolnym 2023/2024.

Wszystkie zawody w roku szkolnym stały na bardzo wysokim poziomie, a drużyny były świetnie przygotowane. W ramach ligi strzelano w dwóch konkurencjach:

• karabinek pneumatyczny w klasie „muszka-szczerbinka”
  • karabinek pneumatyczny w klasie „przeziernik”

Obie konkurencje podsumowano wspólnie. Szkoła nasza odniosła ogromny sukces.

W klasyfikacji indywidualnej dziewcząt, uczennica naszej szkoły Zofia Suwała z kl. 3i zajęła III miejsce i została wyróżniona brązowym medalem.

W klasyfikacji drużynowej szkoła nasza stanęła na podium zdobywając III miejsce, za co została wyróżniona pucharem oraz uczniowie brązowymi medalami.

W tym dniu odbyły się również Zawody Strzeleckie z broni palnej (kbk AK)

10. Maksym Zhelnov kl. 1b3

W klasyfikacji indywidualnej uczennica Anastazja Widlicka zajęła I miejsce i została wyróżniona złotym medalem.

W klasyfikacji drużynowej reprezentacja naszej szkoły zajęła bardzo wysokie III miejsce i została wyróżniona pucharem.

Regularne treningi i zaangażowanie naszej młodzieży pozwoliło na osiągnięcie tak znaczących sukcesów.

Dziękuję uczniom za poświęcony czas na systematyczne treningi. Życzę jeszcze większych sukcesów w przyszłych latach.

Do zobaczenia na treningach w nowym roku szkolnym.