[ O SZKOLE ]

logo LOVII

[ O SZKOLE ]

godło Polski
logo MEN
logo BIP
logo 50 lat

W ramach tegorocznych obchodów Dni Patrona Naszej Szkoły uczniowie klas: 1H1, 2H i 3B1 pod opieką pań: Marty Drewniowskiej i Grażyny Przybycień, wzięli udział w projekcie historyczno – informatycznym pt. „Kartka z kalendarza”.

Projekt nawiązuje do rocznicy urodzin K.K. Baczyńskiego – poety, żołnierza Armii Krajowej i uczestnika Powstania Warszawskiego. Jury w składzie: p. Elzbieta Kurowska – wicedyrektor do spraw organizacyjno - dydaktycznych, p. Izabela Chaszczowska – koordynatorka Dni Patrona, nauczycielka języka polskiego, p. Marta Drewniowska – nauczycielka informatyki, p. Grażyna Przybycień – nauczycielka historii i p. Aleksandra Milewicz – nauczycielka historii – wskazało laureatów projektu.

  • I miejsce Kornelia Kiedrzyn z kl. IIIB1
  • II miejsce Martyna Gawron z kl.IIIB1
  • III miejsce Raman Pokidau z kl. IH1

Nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

Kornelia Kiedrzyn 1 miejsce Marta Gawron 2 miejsce Raman Pokidau 3 miejsce

Jednocześnie jury podjęło decyzję, aby to młodzież naszego liceum wytypowała spośród licznych prac projekt do wyróżnienia. Prace uczniowskie zostaną zaprezentowane w budynku A naszej szkoły na III piętrze obok sali 304. Głosowanie młodzieży odbędzie się w najbliższych dniach i o jego wynikach społeczność szkolna zostanie poinformowana.

Do góry