Dnia 27. października 2022 r. uczniowie klasy 1H naszego liceum, na zaproszenie Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego, wysłuchali wykładów pod wspólnym tytułem "Innowacje i cyberbezpieczeństwo na rynku finansowym".

Szkolenie przeprowadzili pracownicy UKNF pod kierownictwem Pana Zbigniewa Jacka Wilińskiego. Mieliśmy zaszczyt wysłuchać prelekcji m. in. Dyrektora Generalnego w Urzędzie Komisji Nadzoru Finansowego i Pani Ewy Szczęch Dyrektor Wydziału Szkół Ponadpodstawowych i Specjalnych.

Przed wykładami przeprowadzono Quiz sprawdzający wiedzę uczniów na temat przestępstw finansowych w Internecie. Już wtedy zaznaczyliśmy obecność LO VII w ścisłej czołówce wrocławskich szkół ponadpodstawowych, a Marcel Welna otrzymał nagrodę za zajęcie trzeciego miejsca.

Do godziny 14-tej aktywnie uczestniczyliśmy w szkoleniu, które podsumowano kolejnym testem, tym razem z zakresu omawianych tematów. Dwaj uczniowie klasy 1H zasługują na szczególne wyróżnienie: Adam Wypych, który był najlepszy spośród wszystkich uczestników i Marcel Welna za zajęcie 5. miejsca.

Serdecznie gratulujemy!