W dniu 14.09 na kąpielisku “Morskie Oko” odbyły się Mistrzostwa Wrocławia w Indywidualnych Biegach Przełajowych, w których uczestniczyło aż 1850 zawodników z wrocławskich szkół.

Honorowymi starterami poszczególnych biegów byli: p. Bohdan Aniszczyk oraz p.Waldemar Biskup. Bezpośrednio po zakończeniu biegów odbywały się ceremonie dekoracji najlepszych 6 zawodników, którzy otrzymywali po raz pierwszy w tym roku szkolnym okolicznościowe medale.

Naszą szkołę reprezentowali:

1. Bogusławska Noemi kl. 4Bp3
  2. Bułkowska Sara kl.1B
  3. Junik Jakub kl. 1B2
  4. Kluba Mikołaj kl. 4Gp
  5. Małozięć Szymon kl. 2G
  6. Pakulski Adam kl. 4Bp2
  7. Pawełczyk Kajetan kl. 2B1
  8. Truchlińska Aleksandra kl. 4Bp2
  9. Walczyński Maksymilian kl. 4Gp
  10. Wysocka Hanna kl. 1B
  11. Zatopiański Szymon kl. 4Bp2
  12. Ząbek Magdalena kl. 3A

Wśród dziewcząt najlepiej zaprezentowała się Sara Bułkowska z kl. 1B, która zajęła bardzo wysokie- 5 miejsce we Wrocławiu oraz Aleksandra Truchlińska z kl. 4Bp2, natomiast wśród naszych chłopców najlepiej pobiegli: Mikołaj Kluba z kl. 4Gp, Adam Pakulski z kl. 4Bp2 oraz Szymon Zatopiański z tej samej klasy.

Tydzien później na tym samym kąpielisku odbyły się Mistrzostwa Wrocławia w Sztafetowych Biegach Przełajowych. W zawodach udział wzięło aż 186 reprezentacji szkolnych. Nasza sztafeta męska zajęła 12 miejsce, a dziewcząt- 14.

Naszą szkołę reprezentowali:

1. Augustyniak Jakub kl. 3G
  2. Bogusławska Noemi kl. 4Bp3
  3. Bzdun Julia kl.1A
  4. Fronia Izabela kl. 2C
  5. Habuda Paweł kl. 4Ep
  6. Korczyński Tymon kl. 4Ap
  7. Krupska Sabina kl.1F
  8. Pakulski Adam kl. 4Bp2
  9. Stec Anastazja kl. 4Fp
  10. Wójcik Michał kl.1B2
  11. Zatopiański Szymon kl. 4Bp2
  12. Ząbek Magdalena kl.

Za reprezentacje odpowiedzialne były- p. Ewelina Sudoł oraz p. Anna Hajdas. Wszystkim naszym stratującym ucznióm serdecznie gratulujemy!