We wtorek, 28 czerwca 2022 r., Pan Dyrektor Leszek Duszyński odebrał z rąk Prezydenta Wrocławia Pana Jacka Sutryka medal "Merito de Wratislavia - Zasłużony dla Wrocławia".

Odznaczenie to otrzymują obywatele naszego miasta, którzy poświęcają się szeroko pojętej działalności charytatywnej, czym przyczyniają się do postrzegania stolicy Dolnego Śląska jako miejsca zamieszkiwanego przez ludzi o otwartych sercach, tolerancyjnych i empatycznych.

Pan Dyrektor Leszek Duszyński z pewnością zalicza się do tego grona. Udowodnił to swoimi działaniami pomocowymi na rzecz uchodźców z Ukrainy, którzy przybyli do Wrocławia po wybuchu wojny 24 lutego 2022r.

Gratulujemy Panu Dyrektorowi wyróżnienia i życzymy wytrwałości w podejmowaniu kolejnych wyzwań służących budowaniu świata pozbawionego uprzedzeń i ograniczeń, wypełnionego tylko dobrem.

Społeczność Liceum Ogólnokształcącego nr VII
im. K.K. Baczyńskiego we Wrocławiu