22 czerwca 2022 r. w Centrum Historii Zajezdnia przy ul. Grabiszyńskiej odbyło się uroczyste podsumowanie działań i zbiórki darów na rzecz pomocy dla Ukrainy z udziałem Prezydenta Wrocławia Jacka Sutryka.

„Słowa nie są w stanie wyrazić wdzięczności jaką okazujemy wszystkim, którzy udzielili nam wsparcia w trudnym dla nas czasie wojennym”. Te podziękowania od mieszkańców Ukrainy zostały przekazane przez prezesa Dortmundzko-Wrocławsko-Lwowskiej Fundacji im. św. Jadwigi do wszystkich, którzy wsparli akcje pomocowe dla Ukrainy. Naszą szkołę reprezentowała koordynator szkolnej akcji pomocy dla Ukrainy p. pedagog Barbara Koronkiewicz, która odebrała podziękowania dla całej społeczności naszej szkoły.