godło Polski
logo MEN
logo BIP
logo 50 lat

W dniu 12.04.2022 r. odbyły się Zawody Strzeleckie o Puchar Koła Żołnierzy Rezerwy (KŻR).

Zawody były szóstą rundą Międzyszkolnej Ligi Strzeleckiej Szkól Ponadpodstawowych Dolnego Śląska z przyrządów zamkniętych (przeziernik).

7. Anastazja Widlicka kl. 1f

Zawody toczyły się w wyjątkowo zaciętej, ale sportowej rywalizacji. Poziom zawodów był bardzo wyrównany i jednocześnie wysoki. Drużyna nasza dzielnie walczyła i odniosła spory sukces.

W klasyfikacji indywidualnej dziewcząt:

Zofia Suwała zajęła I miejsce i została wyróżniona złotym medalem, dyplomem oraz nagrodą rzeczową.

W klasyfikacji  drużynowej  reprezentacja nasza zajęła dobre V miejsce i została wyróżniona dyplomem.

Po sześciu rundach Ligi Strzeleckiej, reprezentacja naszej szkoły umocniła się na III miejscu drużynowo w końcowej klasyfikacji.

Serdecznie dziękuję całej drużynie za poświęcony czas, wytrwałe treningi i zaangażowanie, oraz życzę dalszych sukcesów w sportowej rywalizacji strzeleckiej.