Tegoroczna – zdalna– edycja Dni Patrona dobiegła końca. Oto lista laureatów konkursów składających się na święto patrona naszej szkoły – Krzysztofa Kamila Baczyńskiego.

Fundatorem nagród w konkursach jest Rada Rodziców LO nr VII, która objęła też patronat nad wydarzeniem.

Konkurs „Życie i twórczość K. K. Baczyńskiego”

I m. Szymon Jarosz kl. 1E
II m. Kinga Pocheć kl. 1B3 ex aequo Franciszek Pawlak kl. 1I
III m. Karolina Stanik kl. 1E ex aequo Bartosz Kelar kl. 1 I

Konkurs fotograficzny

I m. Patrycja Pawlak kl. 2G
II m. Roksolana Ulicha kl. 2G
III m. Julia Graczyk kl. 2C

W Konkursie kaligraficznym nagrodzono prace Dominiki Chwalibóg z kl. 2D i Hanny Chmielewskiej z kl. 2D.

W Konkursie plastycznym - na ilustrację plastyczną wybranego wiersza K. K. Baczyńskiego nagrodzono pracę Aleksandry Graczyk z kl. 2I

W konkursie na „kartkę z kalendarza” I m. zajął Karol Jelonek z kl. 3A, II m. zajęli Kacper Brysiewicz i Igor Kociszewski z kl.3G.

Uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursów na Gali Dni Patrona połączonej z konkursem recytatorskim odbędzie się w 23.03.2022 (środa) na 4. I 5. lekcji w auli budynku A (sala309).

Dziękujemy wszystkim uczestnikom tegorocznej edycji Dni Patrona i zapraszamy za rok.