godło Polski
logo MEN
logo BIP
logo 50 lat

W dniu 04.03.2022 r. odbyły się Zawody Strzeleckie o Puchar Dyrektora LO XV z Okazji Święta Patrona Szkoły.

Zawody były piątą rundą Międzyszkolnej Ligi Strzeleckiej Szkól Ponadpodstawowych Dolnego Śląska z przyrządów otwartych (muszka-szczerbinka).

Opiekunem drużyny była Pani Profesor Alicja Gabrek - nauczycielka WF.

6. Mateusz Jakubówkl. 1f

Zawody jak zwykle, toczyły się w zaciętej, ale sportowej rywalizacji. Poziom zawodów był bardzo wyrównany jednak wyjątkowo wysoki. Drużyna nasza dzielnie walczyła i odniosła spore sukcesy.

W klasyfikacji indywidualnej dziewcząt:

Anastazja Widlicka zajęła VI miejsce i została wyróżniona dyplomem.

W klasyfikacji indywidualnej chłopców:

Mateusz Jakubów zajął I miejsce i został wyróżniony złotym medalem oraz dyplomem;

W klasyfikacji drużynowej reprezentacja nasza zajęła miejsce na podium zdobywając III lokatę i została wyróżniona brązowymi medalami, pucharem oraz dyplomem.

Serdecznie dziękuję całej drużynie za zaangażowanie, wspaniała postawę sportową. Gratuluję osiągniętych wyników, pomimo braku treningów. Życzę dalszych sukcesów w sportowej rywalizacji strzeleckiej.

Pani Profesor Alicji Gabrek, serdecznie dziękuję za opiekę nad drużyną.