logo MEN
logo BIP
logo 50 lat

W ostatnim czasie reprezentanci naszej szkoły odnieśli sporo sukcesów w pływaniu.

2 grudnia odbył się FINAŁ STREFY WROCŁAWSKIEJ LICEALIADY MŁODZIEŻY W INDYWIDUALNYCH ZAWODACH PŁYWACKICH.

W zawodach wzięło udział dziesięciu uczniów z naszej szkoły: Skoczyńska Zuzanna, Widawska Aleksandra, Zakrzewska Marta, Barcikowski Maciej, Klekowski Wiktor, Krawczyk Kacper, Olejniczak Aleksander, Ożóg Bartosz, Pakulski Adam, Tracz Jakub.

Marta Zakrzewska w konkurencji 100m stylem grzbietowym stanęła na 3 miejscu na podium w zawodach strefy wrocławskiej. Czwarte miejsca zajęli: Aleksandra Widawska w konkurencji 100m stylem grzbietowym oraz Wiktor Klekowski w konkurencji 50m stylem klasycznym.

Tym samym zawodnicy awansowali do zawodów na szczeblu wojewódzkim.

FINAŁ DOLNOŚLĄSKI LICEALIADY MŁODZIEŻY W PŁYWANIU INDYWIDUALNYM odbył się 9 grudnia. Najlepszą formą tego dnia pochwalił się Wiktor Klekowski, który zdobył pierwsze miejsce w konkurencji 50m stylem klasycznym, zdobywając tytuł MISTRZA DOLNEGO ŚLĄSKA!

Marta Zakrzewska i Aleksandra Widawska zajęły odpowiednio 4 i 5 miejsce w stylu grzbietowym.

Gratulujemy wszystkim naszym reprezentantom i życzymy dalszych sukcesów!