Pamiętacie akcję charytatywną "Kup Pączka dla Bączka"? Jeśli tak, to już wiesz, że zbieramy na szczytny cel, a jeśli nie to małe przypomnienie...

Marysia dzień w dzień zmaga się z podstępną chorobą – zespołem Retta. Powoduje ona szereg zaburzeń neurorozwojowych, które w większości wypadków prowadzą do znacznej i głębokiej niepełnosprawności ruchowej oraz ograniczają możliwość komunikacji z otoczeniem.

8 marca obchodzimy Dzień Kobiet - i tym razem możesz pomóc!

Przekaż Marysi kawałek swojego serca! Wpłać pieniążka na konto Marysi Radziemskiej. (Nie dość, że pomożecie choremu dziecku, to jeszcze poćwiczycie robienie przelewów).

Wierzymy, że wspólnie z fundacją „Zdążyć z pomocą”, możemy pomóc w kosztownych rehabilitacjach.

JUŻ 8 MARCA MOŻESZ STAĆ SIĘ MAŁYM BOHATEREM MARYSI!!!!!!

PAMIĘTAJ , ŻE W GRUPIE SIŁA. Każdy z was może pomagać i cieszyć się wspólnie z postępów w leczeniu Marysi! Do dzieła! Uzbierajmy cały bukiet dla naszego maluszka!

Gdzie kierować wpłaty:
konto:
Fundacja Dzieciom „Zdążyć z pomocą”, ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa
Alior Bank S.A 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994
TYTUŁ: 36611 RADZIEMSKA MARIA- darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

Jeżeli rodzice nie maja pomysłu na co przekazać 1% podatku to można przekazać go Marysi.

JAK PRZEKAZAĆ 1 %
W formularzu PIT wpisz numer