Udział i wyniki uczniów LO Nr VII w olimpiadach i konkursach
Z Wikilo7
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2006/2007
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2007/2008
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2008/2009
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2009/2010
Rok szkolny 2010/2011
lp | pełna nazwa olimpiady | nauczyciel -e prowadzący | liczba uczestników etapu szkolnego |
nazwiska uczestników etapu okręgowego |
nazwiska uczestników etapu centralnego |
uwagi |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | XXXV Olimpiada Artystyczna(sekcja plastyki) | Magdalena Korytowska | ||||
2. | XLI Olimpiada Literatury i Języka Polskiego | Leszek Duszyński Magdalena Fijarczyk Renata Myśków |
6 | Aleksander Kozak 2a Justyna Kuźmińska 2a Amelia Walter 2e Alicja Syta 3i Aleksandra Zagórska 2i |
||
3. | XXXV Olimpiada Języka Angielskiego | zespół nauczycieli jęz. angielskiego Magdalena Prykowska |
Aleksander Pietrus - Rajman IIIB | |||
4. | XXXIV Olimpiada Języka Niemieckiego | Bożena Rośkiewicz, Beata Tadla-Matkowska, Agata Kozal, Sylwia Korus | 16 | Aleksandra Korus IB | ||
5. | XXIV Olimpiada Języka Francuskiego | Wioletta Piegzik | Martyna IIi | |||
6. | XLI Olimpiada Języka Rosyjskiego | Ewa Kosakowska - Woźniak | ||||
7. | XL Olimpiada Biologiczna | Barbara Dąbrowska-Musiał Ewa Grunhaut Justyna Mielniczek Wiesława Świniarska |
12 | Brzostek Michalina 3d Furman Natalia 3c Jaroszewicz Paulina 3a Kowalik Maciej 2a Kuźmińska Justyna 2a Lubieniecki Paweł 2a Markulak Patrycja 3b Ostromęcka Urszula 3c Piotrowska Bogusława 3c Pupka Dominika 3b Sofińska Monika 3a Wrona Karina 3a |
||
8. | XXVI Olimpiady Wiedzy Ekologicznej | zespół nauczycieli biologii | 67 | - | ||
9. | LVII Olimpiada Chemiczna | |||||
10. | XLII Olimpiada Matematyczna | |||||
11. | IX Olimpiada Lingwistyki Matematycznej, Teoretycznej i Stosowanej | zspół nauczycieli matematyki | ||||
12. | XVIII Olimpiada Informatyczna | Lidia Stanisz | ||||
13. | XXXVII Olimpiada Historyczna | Katarzyna Moskwa | 6 | - | - | - |
14. | IX Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej - Pułtusk | |||||
15. | LI Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym | Katarzyna Moskwa | 2 | Grzegorz Lebedowicz IIIE | Grzegorz Lebedowicz IIIE | |
16. | VI Olimpiada Przedsiębiorczości | Ewa Nowak | 7 | |||
17. | XVII Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka | zespół nauczycieli historii | 8 | - | - | - |
18. | XXI Olimpiada Teologii Katolickiej | |||||
19. | IV Olimpiada Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego w latach 1514-1683 | zespół nauczycieli historii | 11 | Dominik Hadas IIIi Mateusz Siedlecki IIIi |
||
4. | LI Olimpiada Fizyczna | Andrzej Hnat | 16 | Maciej Chrzanowski | ||
21. | ||||||
22. | ||||||
23. | ||||||
24. | ||||||
25. |
lp | pełna nazwa konkursu | nauczyciel/ -e prowadzący | liczba uczestników etapu szkolnego | nazwiska uczniów finalistów/laureatów |
---|---|---|---|---|
1. | Konkurs "Płynąć pod prąd" | Leszek Duszyński | 1 na 242 | Krystyna Rudzińska dyplom uznania za pracę "Pan Cogito wędruje do Peru" |
2. | Konkurs z języka niemieckiego "Deutschfreund" | Agata Kozal, Beata Tadla-Matkowska, Bożena Rośkiewicz, Sylwia Korus | 30 | Aleksandra Korus Ib,Dorota Wolny Ib, Magdalena Sokołowska IIa, Aleksandra Ilnicka IIIa,Marta Ogrodowczyk IIIb,Joanna Molęda IIIa |
3. | Międzyszkolny Konkurs Translatorski z języka niemieckiego | Beata Tadla-Matkowska, Agata Kozal | 3 | Sarah Pasierbek IIc, Agata Mikołajków IIb, Marta Steciuk IIIa |
4. | Konkurs Ortograficzny "Meister der Rechtschreibung" | Beata Tadla-Matkowska | 3 | |
5. | Wrocławski Konkurs "Szkolny Poliglota" z języka niemieckiego | Agata Kozal, Beata Tadla-Matkowska, Bożena Rośkiewicz | 22 | Aleksandra Korus Ib,Magdalena Sokołowska IIa, Joanna Molęda IIIa |
6. | XXIV Wrocławski Konkurs Recytatorski Poezji Niemieckojęzycznej | Beata Tadla-Matkowska | 1 | |
7. | IX Olimpiada Wiedzy o AIDS i innych STD | Małgorzata Musiałek | Ida Reguska IA - wyróżnienie, Aleksandra Gintowt IIG - wyróżnienie (konkurs na prezentację komputerową | |
8. | XIV Dolnośląki Turniej Słowa Literatury Patriotycznej i Religijnej | zespół nauczycieli polonistów | 8 | Kategoria recytacja: Kinga Jakób IC - I miejsce, Olga Kosiorek IID - III miejsce, Katarzyna Zielonka IIC - wyróżnienie (opieka Jerzy Jasiński); kategoria poezja śpiewana: Joanna Zieleń IF - I miejsce (opieka Renata Myśków) |
9. | Miedzyszkolny Konkurs z języka angielskiego "Photo Story" | Jolanta Rózanowska | Urszula Szwedowicz IA | |
10. | Turniej Geografii Polski "Romer"- edycja IV | Jolanta Burliga | 29 | |
11. | IV Konkurs Wiedzy o Historii Wrocławia "Wratislavia Aeterna" | zespół nauczycieli historii | 4 | Amelia Szymoniak IIi, Krzysztof Mucha IIG, Małgorzata Rusiecka IIC - zakwalifikowani do II etapu |
12. | XI Konkurs Historyczny "Polska Piastów" | zespół nauczycieli historii | 14 | |
13. | "Bóg wojny czy tyran Europy" | zespół nauczycieli historii | 9 | |
14. | IV Dolnośląski konkurs wiedzy o Europie „MY W EUROPIE” Jak wykorzystać szanse w zjednoczonej Europie? | zespół nauczycieli historii | 14 | Przemysław Niedroszlański IIIH, Aleksandra Papierzańska IIH - finaliści |
15. | "Marszałek Piłsudski we współczesnych dekoracjach" | Aleksandra Wojciechowska | 2 | |
16. | "Solidarny Wrocław" Miejska gra historyczna | Aleksandra Wojciechowska | 6 | Agnieszka Ciborowska IIH - I miejsce |
17. | "Wrocławska Solidarność 1980-1989" | Aleksandra Wojciechowska | 5 | Emil Barczyński IIIH, Michał Burdka IIIH, Paweł Joniak IIIH, Jakub Ławicki IIIH, Michał Winkler IIIH - wyróżnienie |
18. | Otwarty Międzyszkolny Konkurs Fizyczny | Agata Zarzycka,Janina Uryga, Eugenia Bieniek, Łukasz Rusiniak | 7 | |
19. | Konkurs na prezentację multimedialną poświęconą tematyce HIV i AIDS | Bożena Bugajska Lidia Stanisz |
4 | Aleksandra Gintowt 2G - wyróżnienie |
20. | Międzynarodowy Konkurs Informatyczny Bobr | Lidia Stsnisz | 12 | |
21. | Konkurs na kartkę świąteczną organizowany przez SNTI | Lidia Stanisz Bożena Bugajska |
4 | |
22. | ||||
23. | ||||
24. | ||||
25. | ||||
26. | ||||
27. |