Udział i wyniki uczniów LO Nr VII w olimpiadach i konkursach
Z Wikilo7
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2006/2007
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2007/2008
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2008/2009
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2009/2010
Rok szkolny 2010/2011
lp | pełna nazwa olimpiady | nauczyciel -e prowadzący | liczba uczestników etapu szkolnego |
nazwiska uczestników etapu okręgowego |
nazwiska uczestników etapu centralnego |
uwagi |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | XXXV Olimpiada Artystyczna(sekcja plastyki) | Magdalena Korytowska | ||||
2. | XLI Olimpiada Literatury i Języka Polskiego | |||||
3. | XXXV Olimpiada Języka Angielskiego | |||||
4. | XXXIV Olimpiada Języka Niemieckiego | Bożena Rośkiewicz, Beata Tadla-Matkowska, Agata Kozal, Sylwia Korus | 16 | |||
5. | XXIV Olimpiada Języka Francuskiego | Wioletta Piegzik | ||||
6. | XLI Olimpiada Języka Rosyjskiego | Ewa Kossakowska | ||||
7. | XL Olimpiada Biologiczna | |||||
8. | XXVI Olimpiady Wiedzy Ekologicznej | zespół nauczycieli biologii | ||||
9. | LVII Olimpiada Chemiczna | |||||
10. | XLII Olimpiada Matematyczna | |||||
11. | IX Olimpiada Lingwistyki Matematycznej, Teoretycznej i Stosowanej | zspół nauczycieli matematyki | ||||
12. | XVIII Olimpiada Informatyczna | Lidia Stanisz | ||||
13. | XXXVII Olimpiada Historyczna | Katarzyna Moskwa | 6 | - | - | - |
14. | IX Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej - Pułtusk | |||||
15. | LI Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym | |||||
16. | VI Olimpiada Przedsiębiorczości | Ewa Nowak | ||||
17. | XVII Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka | |||||
18. | XXI Olimpiada Teologii Katolickiej | |||||
19. | IV Olimpiada Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego w latach 1514-1683 | zespół nauczycieli historii |
lp | pełna nazwa konkursu | nauczyciel/ -e prowadzący | liczba uczestników etapu szkolnego | nazwiska uczniów finalistów/laureatów |
---|---|---|---|---|
1. | Konkurs "Płynąć pod prąd" | Leszek Duszyński | 1 na 242 | Krystyna Rudzińska dyplom uznania za pracę "Pan Cogito wędruje do Peru" |
2. | Konkurs z języka niemieckiego "Deutschfreund" | Agata Kozal, Beata Tadla-Matkowska, Bożena Rośkiewicz, Sylwia Korus | 30 | |
3. | Międzyszkolny Konkurs Translatorski z języka niemieckiego | Beata Tadla-Matkowska, Agata Kozal | 3 | Sarah Pasierbek IIc, Agata Mikołajków IIb, Marta Steciuk IIIa |
4. | Konkurs Ortograficzny "Meister der Rechtschreibung" | Beata Tadla-Matkowska | 3 | |
5. | Wrocławski Konkurs "Szkolny Poliglota" z języka niemieckiego | Agata Kozal, Beata Tadla-Matkowska, Bożena Rośkiewicz | 22 | |
6. | XXIV Wrocławski Konkurs Recytatorski Poezji Niemieckojęzycznej | Beata Tadla-Matkowska | 1 | |
7. | IX Olimpiada Wiedzy o AIDS i innych STD | Małgorzata Musiałek | ||
8. | XIV Dolnośląki Turniej Słowa Literatury Patriotycznej i Religijnej | zespół nauczycieli polonistów | 8 |