Udział i wyniki uczniów LO Nr VII w olimpiadach i konkursach
Z Wikilo7
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2006/2007
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2007/2008
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2008/2009
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2009/2010
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2010/2011
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2011/2012
Osiągnięcia uczniów LO nr VII rok szkolny 2012/2013
Rok szkolny 2013/2014
lp | pełna nazwa olimpiady | nauczyciel /-e prowadzący | liczba uczestników etapu szkolnego |
nazwiska uczestników etapu okręgowego |
nazwiska uczestników etapu centralnego |
uwagi |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | XXXVII Ogólnopolska Olimpiada Języka Niemieckiego | |||||
2. | XXXVIII Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego | |||||
3. | XLV Olimpiada Języka Rosyjskiego | Ewa Kosakowska-Woźniak | 2 | Beata Szeląg, Kacper Wurcmann | ||
4. | XXXVII Olimpiada Języka Francuskiego | Wioletta Piegzik | 3 | Jan Jarek, Łukasz Szydłowski | ||
5. | XXXII Olimpiada Języka Łacińskiego i Kultury Antycznej | |||||
6. | XLIV Olimpiada Literatury i Języka Polskiego | |||||
7. | III Olimpiada Medialna | |||||
8. | XXVI Olimpiada Filozoficzna | |||||
9. | XLIII Olimpiada Biologiczna | Wiesława Świniarska Beata Wojasiewicz |
3 | Klara Malinowski 3a Dawid Przystupski 3a Mateusz Hałupka 3d |
||
10. | XXIX Olimpiada Wiedzy Ekologicznej | |||||
11. | Olimpiada Chemiczna | Jacek Miszczyk | 10 | Magdalena Rzepecka 3c Piotr Kukiełka 3b |
||
12. | LXIII Olimpiada Fizyczna | |||||
13. | XL Ogólnopolska Olimpiada Historyczna | |||||
14. | Olimpiada Wiedzy o Integracji Europejskiej | |||||
15. | LIII Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym | |||||
16. | Olimpiada Wiedzy o Prawie | |||||
17. | XIX Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka | |||||
18. | XI Olimpiada Lingwistyki Matematycznej | |||||
19. | VIII Olimpiada Przedsiębiorczości | |||||
20. | I Olimpiada Zarządzania i Przedsiębiorczości |
|||||
21. | XII Olimpiada HIV/AIDS |
Małgorzata Musiałek | 282 uczniowie klas pierwszych |
Monika Kujawińska - II nagroda Kacper Bonter - II |
nagroda Kacper Bonter - wyróznienie za najlepszą pracę II etapu |
|
22. | XXII Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK | Jacek Szczepanik | 13 | Etap regionalny: Maciej Krzyżak 2A | ||
23. | XXXVII Olimpiada z Języka Niemieckiego | Sylwia Korus, Beata Tadla-Matkowska, Bożena Rośkiewicz, Agata Kozal | 19 | Maximilian Kobylański kl.2a Klara Malinowski kl.3a Alexander Seelbach kl.2c Klara Seelbach kl.1c |
lp | pełna nazwa konkursu | nauczyciel/ -e prowadzący | liczba uczestników etapu szkolnego |
nazwiska uczniów finalistów/laureatów | organizator | |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Wojewódzkie Konkursy Edukacyjne "Wędrówki szlakiem wartości" | Izabela Chaszczowska, Marta Sakowicz | 2 | Aleksandra Teneta kl. II C -I miejsce w sekcji literackiej, Krzysztof Zołoteńki - III miejsce w sekcji fotograficznej | LO nr X i Fundacja o.o.Franciszkanów "Pax et Bonum" | |
2. | X Maraton Językoznawczy | Jolanta Różanowska | 12 | 1 miejsce- drużyna: M.Regulski, A.Swędrak, K.Kuszczyński 7 miejsce- drużyna: D.Abdalla Elnour, J.Dobrowolska, M.Kuropiej 11 miejsce- drużyna: H.Gruszczyńska, M.Szawerna, D.Wołoszczak 16 miejsce- drużyna: P.Modelski, W.Zajdel, A. Domanasiewicz/ na 69 drużyn |
Konkurs organizowany w ramach XVI Dolnośląskiego Festiwalu Nauki 2013, Instytut Filologii Angielskiej przy ul. Kuźniczej | |
3. | Konkurs Wiedzy dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych: "Alarm dla Nosorożców" | Justyna Mielniczek | 1 | Maria Szawerna kl 1A - III miejsce | ZOO we Wrocławiu | |
4. | Konkurs na pracę literacką przy Wszechnicy Teatralnej | Izabela Chaszczowska | 1 | Aleksandra Teneta kl. II C - I miejsce | Teatr Polski we Wrocławiu | |
5. | Ogólnopolski Konkurs Alfik Matematyczny | |||||
6. | Konkurs - prezentacja komputerowa o tematyce HIV/AIDS | Marta Drewniowska Bożena Bugajska |
10 | Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego we Wrocławiu we wspólpracy z LO nr XII oraz Praktyką Lekarza Rodzinnego Dorota Babiak | ||
7. | Konkurs poetycki "Magia słowa" | Izabela Chaszczowska | 1 | Młodzieżowy Dom Kultury Wrocław Krzyki | ||
8. | Konkurs literacki i recytatorski "Mag słowa" poświęcony twórczości T.Różewicza | Izabela Chaszczowska | 2 | Aleksandra Teneta - II miejsce za pracę literacka, Julia Bogacz - wyróżnienie za recytację | Gimnazjum nr 13 we Wrocławiu i Teatr Współczesny we Wrocławiu | |
9. | IV edycja Międzyszkolnego Konkursu Translatorskiego | Sylwia Korus, Bożena Rośkiewicz | 3 | Maximilian Kobylański (kl.IIa) - wyróżnienie | LO nr XII, pl. Orląt Lwowskich 2a | |
10. | Konkurs Ojczyzny Polszczyzny | Renata Myśków Izabela Chaszczowska Jerzy Jasiński Monika Kwiatkowska |
55 | Mały Finał: Karolina Kuropka, Laura Pysz Barbara Woch |
Stowarzyszenie Ojczyzny Polszczyzny | |
11. | Szkolny Poliglota | Sylwia Korus Agata Kozal Bożena Rośkiewicz Beata Tadla-Matkowska |
32 | Hanna Pater Ib Klara Malinowski IIIa Marcel Kazzi Ia |
Liceum Ogólnokształcące nr XII we Wrocławiu | |
12. | Ogólnopolski Konkurs Poetycki " Nadchodzące pokolenie" | Izabela Chaszczowska | 1 | LO nr I w Bytomiu i Stowarzyszenie "Smoleniacy" | ||
13. | XIV Ogólnopolski Konkurs Literacki "W języku serca" |
Beata Tadla - Matkowska | 2 | Towarzystwo Społeczno - Kulturalne Niemców na Ślasku Opolskim | ||
14. | XXVII Konkurs Recytatorski Poezji Niemieckojęzycznej | Beata Tadla - Matkowska | 1 | Liceum Ogólnokształcące nr V we Wrocławiu | ||
15. | XVII Turniej Słowa Poezji Patriotycznej i Religijnej | Izabela Chaszczowska | 3 | Dominika Czyżyk kl. II c - II miejsce recytacja, Milena Rakszawska kl. II d - III miejsce recytacja, Paweł Kuriata kl. II C - III miejsce poezja śpiewana | Stowarzyszenie Twórców i Animatorów Kultury we Wrocławiu | |
15. | Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Tęcza"."Barwy Lata" | Izabela Chaszczowska, Agata Rusnak-Kozłowska | 6 | Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej POKOLENIE w Grodzisku Mazowieckim |