Udział i wyniki uczniów LO Nr VII w olimpiadach i konkursach
Z Wikilo7
Wersja z dnia 14:23, 23 lis 2012 autorstwa Ichaszczowska (dyskusja | edycje)
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2006/2007
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2007/2008
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2008/2009
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2009/2010
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2010/2011
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2011/2012
Rok szkolny 2012/2013
lp | pełna nazwa olimpiady | nauczyciel /-e prowadzący | liczba uczestników etapu szkolnego |
nazwiska uczestników etapu okręgowego |
nazwiska uczestników etapu centralnego |
uwagi |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | XXXVI Olimpiada Języka Francuskiego | |||||
2. | XXXVIOgólnopolska Olimpiada Języka Niemieckiego | |||||
3. | XXXVII Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego | |||||
4. | XLIII Olimpiada Języka Rosyjskiego | |||||
5. | Olimpiada Języka Łacińskiego i Kultury Antycznej | |||||
6. | XLIII Olimpiada Literatury i Języka Polskiego | |||||
7. | II Olimpiada Medialna | |||||
8. | Olimpiada Filozoficzna | |||||
9. | XXIII olimpiada Teologii Katolickiej | |||||
10. | XXXVII Olimpiada Artystyczna | |||||
11. | XLII Olimpiada Biologiczna | Barbara Dąbrowska-Musiał, Ewa Grunhaut, Justyna Mielniczek, Wiesława Świniarska |
13 | |||
12. | XXVIII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej | |||||
13. | Olimpiada Geograficzna | |||||
14. | LIX Olimpiada Chemiczna | |||||
15. | LXII Olimpiada Fizyczna | |||||
16. | XXXIX Ogólnopolska Olimpiada Historyczna | |||||
17. | VI Olimpiada Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego | |||||
18. | LIII Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym | |||||
19. | Olimpiada Wiedzy o Prawie | |||||
20. | XIX Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka | |||||
21. | Olimpiada Matematyczna | |||||
22. | XI Olimpiada Lingwistyki Matematycznej | |||||
23. | Olimpiada Informatyczna | |||||
24 . | VIII Olimpiada Przedsiębiorczości | |||||
25 . | Olimpiada Młodego Handlowca | |||||
26 . | Olimpiada Wiedzy o Finansach | |||||
27 . | Olimpiada Ekonomiczna |
lp | pełna nazwa konkursu | nauczyciel/ -e prowadzący | liczba uczestników etapu szkolnego |
nazwiska uczniów finalistów/laureatów | organizator |
---|---|---|---|---|---|
1. | Maraton Językowy | Lidia Helman | 12 | Instytut Filologii Angielskiej UW | |
2. | Konkurs Jednego Wiersza "o Laur Plateranki" | Izabela Chaszczowska | 2 | LO im.E.Plater w Sosnowcu | |
3. | Konkurs poetycki " Magia słowa" | Izabela Chaszczowska | 1 | Julia Bogacz wyróżnienie | Młodzieżowy Dom Kultury Wrocław Krzyki |
4. | Konkurs "Ojczyzna Polszczyzna" | Izabela Chaszczowska, Magdalena Fijarczyk, Leszek Duszyński,Jerzy Jasiński, Monika Kwiatkowska, Renata Myśków | 12 | ||
5. | Konkurs recytatorski "Gerhart Hauptmann odkryty na nowo – Gerhart Hauptmann neu entdeckt" z okazji 150 rocznicy urodzin śląskiego noblisty | Beata Tadla-Matkowska | 2 | Zuzanna Chmielarska (kl.IId) - II miejsce, Alicja Gustowska (kl.Ig) - III miejsce | Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego - Oddział we Wrocławiu |
6. | Niemiecko-polski konkurs plastyczny: "Gerhart Hauptmann odkryty na nowo: śląski poeta widziany oczami młodych artystów" | Beata Tadla-Matkowska | 2 | Zuzanna Chmielarska (kl.IId) - III miejsce | Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego - Oddział we Wrocławiu, Niemiecko-Polskie Stowarzyszenie Dolny Śląsk |
7. | Niemiecko-polski konkurs fotograficzny: "Gerhart Hauptmann odkryty na nowo: śląski poeta widziany oczami młodych artystów" | Beata Tadla-Matkowska | 2 | Michalina Mazurek (kl.Ib) - II miejsce | Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego - Oddział we Wrocławiu, Niemiecko-Polskie Stowarzyszenie Dolny Śląsk |
8. | Wojewódzki konkurs fotograficzny "Bioróżnorodność w skali makro" | Barbara Dąbrowska-Musiał | 2 | Karolina Krzyśków - laureatka | Dolnośląski Zespół Parków Krajobrazowych oddział Jelenia Góra |
9. | III Międzyszkolny Konkurs Translatorski | Beata Tadla-Matkowska, Sylwia Korus | 3 | Liceum Ogólnokształcące nr XII we Wrocławiu | |
10. | VI Wrocławski Konkurs "Szkolny Poliglota" | Agata Kozal, Bożena Rośkiewicz, Sylwia Korus, Beata Tadla-Matkowska | 39 | Liceum Ogólnokształcące nr XII we Wrocławiu | |
11. | I Ogólnopolski Konkurs "Mein Sportidol" | Beata Tadla-Matkowska | 4 | Goethe-Institut Kraków | |
12. | Konkurs recytatorski i plastyczny "Adamus" | Izabela Chaszczowska | 1 | Martyna Kuras kl. I D finalistka - sekcja plastyczna | Liceum Ogólnokształcące w Górze |
13. | IX Ogólnopolski Konkurs na Literackie Wspomnienie "Listopadowa melancholia" | Izabela Chaszczowska, Renata Myśków | 2 | VIII Liceum Ogólnokształcące Samorządowe w Częstochowie |