Udział i wyniki uczniów LO Nr VII w olimpiadach i konkursach
Z Wikilo7
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2006/2007
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2007/2008
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2008/2009
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2009/2010
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2010/2011
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2011/2012
Osiągnięcia uczniów LO nr VII rok szkolny 2012/2013
Osiągnięcia uczniów LO nr VII rok szkolny 2013/2014
Osiągnięcia uczniów LO nr VII rok szkolny 2014/2015
Osiągnięcia uczniów LO nr VII rok szkolny 2015/2016
Osiągnięcia uczniów LO nr VII rok szkolny 2016/2017
Osiągnięcia uczniów LO nr VII rok szkolny 2017/2018
Rok szkolny 2018/2019
lp | pełna nazwa olimpiady | nauczyciel /-e prowadzący | liczba uczestników etapu szkolnego |
nazwiska uczestników etapu okręgowego |
nazwiska uczestników etapu centralnego |
uwagi |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | XLII Olimpiada Języka Francuskiego | Lidia Bobnis | 8 | |||
2. | XLV Olimpiada Historyczna | Grażyna Przybycień | 1 | Aleksander Krasowski | ||
3. | Olimpiada Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego | Katarzyna Moskwa, Grażyna Przybycień | 4 | Kacper Socha (3E), Marcin Kuna (3E), Krzysztof Podłowski (3A) | ||
4. | Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym | Katarzyna Moskwa | 6 | Marcin Kuna, Dominik Ortyl, Wiktoria Gielniewska (3E) | ||
4. | Olimpiada Wiedzy o Rodzinie | Iwona Foczpaniak (koordynator) Katarzyna Moskwa | 18 | Marcin Kuna, Wiktoria Gielniewska (3E) | ||
4. | Olimpiada Wiedzy o UE "Gwiezdny Krąg" | Katarzyna Moskwa | 5 | Marcin Kuna, Katarzyna Bartnik (3E) | Marcin Kuba laureat 5 miejsca | |
5. | L Olimpiada Języka Rosyjskiego | Ewa Kosakowska - Woźniak | 7 | |||
6. | XVII Olimpiada Lingwistyki Matematycznej | Iwona Walczak - koordynator | 19 | |||
7. | II Olimpiada Statystyczna | Iwona Walczak - koordynator | 1 | |||
8. | LXX Olimpiada Matematyczna | Joanna Jahn-Cybulska | 1 | |||
9. | ||||||
10. | ||||||
11. | ||||||
12. | ||||||
13. | ||||||
14. | ||||||
15. | ||||||
16. | ||||||
17. |
lp | pełna nazwa konkursu | nauczyciel/ -e prowadzący | liczba uczestników etapu szkolnego |
nazwiska uczniów finalistów/laureatów | organizator |
---|---|---|---|---|---|
1. | Maks Matematyczny | Marzena Stróżyńska - koordynator | 6 | Marcin Kuna - 2miejsce w województwie(3E)- K. Wocial; Mikołaj Dyblik (2H)- 1m w województwie - J.Jahn-Cybulska | Łowcy Talentów JERSZ |
2. | Alfik Matematyczny | Joanna Jahn-Cybulska - koordynator | 35 | Łowcy Talentów JERSZ | |
3. | KOMA | Edyta Bogdanowicz - koordynator | 34 | IM Uniwersytetu Wrocławskiego | |
4. | |||||
5. | |||||
6. | |||||
7. | |||||
8. | |||||
9. | |||||
10. | |||||
11. | |||||
12. | |||||
13. | |||||
14. | |||||
15. | |||||
16. | |||||
17. | |||||
18. | |||||
19. | |||||
20. |