Udział i wyniki uczniów LO Nr VII w olimpiadach i konkursach
Z Wikilo7
Wersja z dnia 17:03, 20 sty 2013 autorstwa Mfijarczyk (dyskusja | edycje)
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2006/2007
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2007/2008
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2008/2009
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2009/2010
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2010/2011
Osiągnięcia uczniów LO Nr VII do r. szk. 2011/2012
Rok szkolny 2012/2013
lp | pełna nazwa olimpiady | nauczyciel /-e prowadzący | liczba uczestników etapu szkolnego |
nazwiska uczestników etapu okręgowego |
nazwiska uczestników etapu centralnego |
uwagi |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | XXXVI Olimpiada Języka Francuskiego | |||||
2. | XXXVIOgólnopolska Olimpiada Języka Niemieckiego | |||||
3. | XXXVII Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego | |||||
4. | XLIII Olimpiada Języka Rosyjskiego | |||||
5. | Olimpiada Języka Łacińskiego i Kultury Antycznej | |||||
6. | XLIII Olimpiada Literatury i Języka Polskiego | Monika Kwiatkowska Leszek Duszyński Magdalena Fijarczyk |
4 | |||
7. | II Olimpiada Medialna | |||||
8. | Olimpiada Filozoficzna | Leszek Duszyński | 1 | Marcelina Obarska (IIIE) | ||
9. | XXIII olimpiada Teologii Katolickiej | |||||
10. | XXXVII Olimpiada Artystyczna | |||||
11. | XLII Olimpiada Biologiczna | Barbara Dąbrowska-Musiał, Ewa Grunhaut, Justyna Mielniczek, Wiesława Świniarska |
13 | |||
12. | XXVIII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej | |||||
13. | Olimpiada Geograficzna | |||||
14. | LIX Olimpiada Chemiczna | |||||
15. | LXII Olimpiada Fizyczna | Andrzej Hnat | 2 | Rafał Maciejewski (IIA), Radosław Wnęk | ||
16. | XXXIX Ogólnopolska Olimpiada Historyczna | Katarzyna Moskwa | 8 | Arkadiusz Langaj (Ie), Adrianna Kulczak (IIe), Tomasz Bednarz (IIIe), Julia Lipowska (IIIe), Justyna Strzelczyk (IIIe) | ||
17. | Olimpiada Wiedzy o Integracji Europejskiej | Katarzyna Moskwa | 10 | Krzysztof Dudek (IIe), Rafał Koczela (IIe) | ||
18. | LIII Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym | Katarzyna Moskwa | 17 | Tomasz Bednarz IIIe, Mateusz Guzik IIIe | Tomasz Bednarz IIIe | |
19. | Olimpiada Wiedzy o Prawie | Katarzyna Moskwa | 20 | Adrianna Kulczak (IIe), Tomasz Bednarz (IIIe), Tomasz Pinkosz (IIIe), Justyna Strzelczyk (IIIe), Dominika Wysoczańska (IIIe) | ||
20. | XIX Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka | Katarzyna Moskwa | 7 | |||
21. | Olimpiada Matematyczna | |||||
22. | XI Olimpiada Lingwistyki Matematycznej | |||||
23. | Olimpiada Informatyczna | |||||
24 . | VIII Olimpiada Przedsiębiorczości | |||||
25 . | Olimpiada Młodego Handlowca | |||||
26 . | Olimpiada Wiedzy o Finansach | |||||
27 . | Olimpiada Ekonomiczna |
lp | pełna nazwa konkursu | nauczyciel/ -e prowadzący | liczba uczestników etapu szkolnego |
nazwiska uczniów finalistów/laureatów | organizator |
---|---|---|---|---|---|
1. | Maraton Językowy | Lidia Helman | 12 | Instytut Filologii Angielskiej UW | |
2. | Konkurs Jednego Wiersza "o Laur Plateranki" | Izabela Chaszczowska | 2 | LO im.E.Plater w Sosnowcu | |
3. | Konkurs poetycki " Magia słowa" | Izabela Chaszczowska | 1 | Julia Bogacz wyróżnienie | Młodzieżowy Dom Kultury Wrocław Krzyki |
4. | Konkurs "Ojczyzna Polszczyzna" | Izabela Chaszczowska, Magdalena Fijarczyk, Leszek Duszyński,Jerzy Jasiński, Monika Kwiatkowska, Renata Myśków | 12 | ||
5. | Konkurs recytatorski "Gerhart Hauptmann odkryty na nowo – Gerhart Hauptmann neu entdeckt" z okazji 150 rocznicy urodzin śląskiego noblisty | Beata Tadla-Matkowska | 2 | Zuzanna Chmielarska (kl.IId) - II miejsce, Alicja Gustowska (kl.Ig) - III miejsce | Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego - Oddział we Wrocławiu |
6. | Niemiecko-polski konkurs plastyczny: "Gerhart Hauptmann odkryty na nowo: śląski poeta widziany oczami młodych artystów" | Beata Tadla-Matkowska | 2 | Zuzanna Chmielarska (kl.IId) - III miejsce | Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego - Oddział we Wrocławiu, Niemiecko-Polskie Stowarzyszenie Dolny Śląsk |
7. | Niemiecko-polski konkurs fotograficzny: "Gerhart Hauptmann odkryty na nowo: śląski poeta widziany oczami młodych artystów" | Beata Tadla-Matkowska | 2 | Michalina Mazurek (kl.Ib) - II miejsce | Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego - Oddział we Wrocławiu, Niemiecko-Polskie Stowarzyszenie Dolny Śląsk |
8. | Wojewódzki konkurs fotograficzny "Bioróżnorodność w skali makro" | Barbara Dąbrowska-Musiał | 2 | Karolina Krzyśków - laureatka | Dolnośląski Zespół Parków Krajobrazowych oddział Jelenia Góra |
9. | III Międzyszkolny Konkurs Translatorski | Beata Tadla-Matkowska, Sylwia Korus | 3 | Maximilian Kobylański (kl.Ia) - I miejsce, opiekun Sylwia Korus, Zuzanna Chmielarska (kl.IId) - wyróżnienie, opiekun Beata Tadla-Matkowska | Liceum Ogólnokształcące nr XII we Wrocławiu |
10. | VI Wrocławski Konkurs "Szkolny Poliglota" | Agata Kozal, Bożena Rośkiewicz, Sylwia Korus, Beata Tadla-Matkowska | 39 | Aleksandra Korus (kl.IIIb), Maximilian Kobylański (kl.Ia) | Liceum Ogólnokształcące nr XII we Wrocławiu |
11. | I Ogólnopolski Konkurs "Mein Sportidol" | Beata Tadla-Matkowska | 4 | Goethe-Institut Kraków | |
12. | XII Ogólnopolski Konkurs Recytatorski i Plastyczny "Adamus 2012" | Izabela Chaszczowska, Leszek Duszyński | 2 | Martyna Kuras kl. I D laureatka III miejsca - sekcja plastyczna, Alicja Działo kl. II D laureatka II miejsca - sekcja recytatorska | Liceum Ogólnokształcące w Górze |
13. | IX Ogólnopolski Konkurs na Literackie Wspomnienie "Listopadowa melancholia" | Izabela Chaszczowska, Leszek Duszyński,Monika Kwiatkowska, Renata Myśków | 3 | Filip Czaja - wyróżnienie - opiekun Monika Kwiatkowska | VIII Liceum Ogólnokształcące Samorządowe w Częstochowie |
14. | Konkurs w ramach Radosnej Parady Niepodległości 11.11.2012 | Grażyna Przybycień | 14 | wyróżnienie | WCDN |
15. | Konkurs na prezentację komputerową o tematyce HIV i AIDS | Marta Drewniowska Lidia Stanisz |
7 | Dagmara Buksak kl. IA - wyróżnienie Paweł Wolniewicz kl. IIIH - nagroda |
Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych UM Wrocławia, LO nr XII |
16. | Konkurs Fotograficzny " Barwy Jesieni" | Marta Drewniowska | 34 | Alicja Fryc kl.IA- I m., Kacper Bogacki kl.IA-II m., Urszula Hofman kl. IIG- III m.; Wyróżnienia: Gabriela Dubińska kl.IG, Katarzyna Zajączkowska kl.IA, Patryk Miksza Kl.ID | LO nr VII we Wrocławiu |
17. | Konkurs "Typowe produkty portugalskie" | Lidia Stanisz | 2 | Centrum Języka Portugalskiego | |
18. | Konkurs " Magia Świąt" | Lidia Stanisz, Bożena Bugajska,Marta Drewniowska | 6 | Portal it-szkoła | |
19. | Konkurs grafiki komputerowej "Logo wolontariatu LO nr VII" | Marta Drewniowska, Lidia Stanisz, Bożena Bugajska | 15 | LO nr VII we Wrocławiu | |
20. | XXVI Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Niemieckojęzycznej | Beata Tadla-Matkowska | 2 | LO nr V we Wrocławiu | |
21. | Recytatorski i Literacki Konkurs Różewiczowski "Mag słowa" | Izabela Chaszczowska, Jerzy Jasiński | 8 | Anna Żarczyńska kl. III A - II miejsce, Julia Krause kl. II C - III miejsce | Gimnazjum nr 13 i Teatr Współczesny we Wrocławiu |
22. | XI Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego: "Deutschfreund 2012" | Agata Kozal, Bożena Rośkiewicz, Beata Tadla-Matkowska, Sylwia Korus | 11 | Maximilian Kobylański (Ia), Alexander Seelbach (Ic), Klara Malinowski (IIa), Aleksandra Korus (IIIb) oraz wyróżnienia: Agata Słupska (Ia), Michał Mazurec (Ic), Zuzanna Chmielarska (IId) | LO nr VII we Wrocławiu |
23. | Ogólnopolski Konkurs Graficzny "Magia Świąt" | Lidia Stanisz, Bożena Bugajska | 4 | www.it-szkola.edu.pl | |
24. | Ogólnopolski Konkurs Polska Piastowska | Grażyna Przybycień | 18 | LO nr VIII Białystok | |
25. | V Konkurs "My w Europie" | Katarzyna Moskwa | 6 | Mateusz Guzik (IIIe), Katarzyna Zielińska (IIe) | LO nr XII Wrocław |
26. | Z ortografią na co dzień | Magdalena Fijarczyk Renata Myśków |
24 |